renocar_unor

Honda CB 600F Hornet (2006)

Vlastník Davik46
Vloženo 18.5.2020
Aktualizováno 22.7.2020

Moje první moto. Zaujala mě hned jak jsem ji uviděl. Nic jiného jsem nechtěl.

První dojmy - Super. Malá, do 5000 otáček hodná moto, univerzál. Pro mě akorát.

Motorku bych doporučil pro - Nejspíše pro všechny kdo chtějí naháče 600.Je malý, lehký, ale ve vyšších otáčkách umí pozlobit.

Doplňky na motorce - Zadní blatníček
Gipro
Přední sťítek - měl jsem pořídit už dávno
Padáky

Koupil jsem ji dříve než jsem měl řidičák. Alespoň jsem měl na čem trénovat před řidičákem.
Vlastním ji cca 4 roky, nějaké drobnosti tam byly na zpravení,ale nic závažného. Pozitivum je spousty náhradních dílů, kdyby náhodou se něco pokazilo.Nejlepší je na motorce ten motor, ten je nejspíše nesmrtelný - chce jen jediné pořád tahat :)
2018 - nákup Gipro
2019 - nákup zadního blatníčku a předního štítku
2020 - nástřík ráfků do zlata
2020 - nákup sady gum bridgestone battlax S22 na které jsem se hodně těšil. ještě jsem ani nestačil zajet, ale rozdíl neskutečný. Do zatáček se nemusím ani snažit, jde to samo. Už se těším jak je vyzkouším u nás v motoparku. Snad dají alespoň 7000km.
Do teď jsem jezdil spíše gumy s dobrým nájezdem jako Metzeler Roadtec 01, konkrétně 2x. Nájezd super, ale problém nastal v létě jak jsem zkoušel max. náklon tak se mi zdály, že má tendenci zadní pneu jako by uklouznout.

Edit 07/2020: hornet prodán.
Vlastnil jsem Horneta 4 roky. Z toho poslední 2 roky uvažoval co místo toho.

Závěrem:
Na naučení je hornet dobrý. První dva, tři roky je člověk spokojen. Potom začnete vnímat, že ždímat z něho maximum mu moc nesvědčí - není na to stavěný. Patří pocitově mezi menší a lehčí 600. Plno náhradních dílů, motor je držák.

Kinča
Kinča napsal 10.07.20 v 11:23 10b.

felix001
felix001 napsal 18.05.20 v 20:22 10b.