Yamaha XV 535 Virago (1995)

Vlastník Marketman
Vloženo 18.5.2020
Aktualizováno 18.5.2020

Je to mašina skôr pre ženy, začiatočníkov, a pre ľudí nižšieho vzrastu

První dojmy - Prvý dojem bol perfektný nakoľko som po 6 rokoch opäť sadol na stroj. Prvý krát som skúsil kategóriu klasiky a hneď som vedel, akým smerom sa bude uberať moja ďalšia mašina.

Motorku bych doporučil pro - Ako som už napísal v úvodnom texte. Skôr pre začiatočníkov.

Doplňky na motorce - Padací rám, brašne rolka nosič

Na začiatok je to super stroj prakticky bezúdržbový. Aši rok som na nej jazdil úplne spokojný napriek tomu že som cítil že je mi troška malá ?. Na krátke vzdialenosti to bolo celkom fajn ale pri dlhšej jazde to už bolo ozaj nepohodlné. Aj preto som na nej druhý rok moc nejazdil. Jednak som mal veľa pracovných povinností a na druhú stranu ma už ani nebavilo na to len pomyslieť. Inak je to fajn motorka. Najviac sa mi páči že má kardan a je vzduchom chladená ? Proste klasika. Výkon je postačujúci keď ide človek sám, ale už pri spolujazdcovi je cítiť že to nieje to pravé.

Marketman
Marketman napsal 18.05.20 v 14:48

To máš pravdu nemal som kedy porobiť poriadky a o všetky fotky čo som s ňou mal, som bohužiaľ prišiel.

Čadil
Čadil napsal 18.05.20 v 09:38 10b.

mašina pěkná,ale v dílně bordel jak v tanku,zasloužila by si lepší pozadí,co to neruší