Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports (2019)

Vlastník Oldag
Vloženo 10.5.2020
Aktualizováno 25.5.2022

Černobílá velká Africa,když potřebuju vypnout,jdu se prostě projet.

Motorka koupena od Aeschbach Leutwil - Prodejce maximálně poradil,ve všem vyšel vstříc,vysvětlil vše,co jsem potřeboval

Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Spo: Moc přetlačítkováno,s mým palcem zmáčknu pět tlačítek najednou,složité nastavování přes menu,naštěstí jsem ještě našel novou starou Africu.

První dojmy - Ve čtvrtek jsem jí přivezl domu,prostudoval na netu jak zajíždět a v pátek po práci se vydal na návštěvu u tchýně,bydlí v Alpách,takže super na zajíždění,prvních 150 km po prdelkách nic moc,ale pak už mi krásně sedla začal jsem si užívat jízdu.Mám najeto za 3 dny 500 km,jede čím dál lépe,jsem prostě nadšený.

Doplňky na motorce - Plotna Givi,rozšíření stojánku,navi Tomtom rider, kufr Givi Maxia 4,boční kufry SW Motech,tripmaster origo,přídavná světla,padáky Outback motortek,filtr v nádrži Guglatech.

Vlastně do teď jsem sedlal Burgmany,napřed 200,posledních 9 let 400,ale začal mi být nějak malý a slabý,tak jsem uvažoval co,jestli zase skútra ,líbilo se mi X-ADV,ale pak vyjela Africa s DCT a bylo rozhodnuto,co vlastně.Tak jsem nakonec prodal Buráka,že koupím jednu z posledních Afrik,netrpělivě jsem čekal na novou,ale ta mě zklamala jak vzhledem,tak tou nesmyslnou hromadou tlačítek.Tak jsem sháněl fungl nový starý model.Byli jsme se s kolegou na pár podívat,nakonec se naskytla funglová Adventura za dobrý peníze,tak nebylo co řešit.Momentálně najeto 500 km,trošku jsem už zkusil vrcholky alp.Nechápal jsem,co pořád kdo má s kontrolou trakce,nakonec jsem jí vypínal taky,protože strašně otravovala.
Trochu mě zklamal úložný prostor,který jsem nenašel,musím koupit kufr.Pak trochu bojuji z přepínačem blinkrů,občas si zatroubím,možná to ale bude rukama.
Na silnici se moc dobře ovládá,velmi rychle jsem si zvyknul,pak jsem jel na Reutigen,to byla několik km šotolinová cesta pořád nahoru,tam to teda chtělo jiný gumy,ty origo bída vypnout trakci.
Myslím že je motorka určená více na cestování,ale s možností vyjet i na pole a nezpevněné cesty,na nějaké řádění v terénu ta těžká kráva moc nebude.

findejs1310
findejs1310 napsal 31.01.21 v 17:12 10b.

Ses špatně díval

Petr_TA
Petr_TA napsal 31.01.21 v 12:45 10b.

Mooooc pěknej kousek

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 10.05.20 v 18:19 10b.