PROFIL MOTORKY

Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports (2019)

Aktivní Profil uživatele

Vlastník Oldag
Vloženo 10.5.2020
Aktualizováno 24.8.2020
Zobrazeno 656x
HODNOCENÍ PROFILU OD 1 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 10

Popis motorky


Prostě paráda,vůbec nevím,kdo mi jí zatajil.

Více fotografii

Motorka koupena od Aeschbach Leutwil - Prodejce maximálně poradil,ve všem vyšel vstříc,vysvětlil vše,co jsem potřeboval

Výška jezdce: 191 cm

První dojmy - Ve čtvrtek jsem jí přivezl domu,prostudoval na netu jak zajíždět a v pátek po práci se vydal na návštěvu u tchýně,bydlí v Alpách,takže super na zajíždění,prvních 150 km po prdelkách nic moc,ale pak už mi krásně sedla začal jsem si užívat jízdu.Mám najeto za 3 dny 500 km,jede čím dál lépe,jsem prostě nadšený.

Doplňky na motorce - Plotna Givi,rozšíření stojánku,navi Tomtom rider,tam musím vymyslet držák nad budíky,na řídítkách je to na pikaču.Potřebuji nějaký kufr,asi Givi Maxia 4,původně jsem chtěl Givi Trekker 58,ale manželka mě zjebala,že je to jak kufr na nářadí,jinak mi do toho ale moc nekecá.

Tak jsem si dneska dovezl Givi Maxia 4,vypadá to s tím kufrem dobře.Konečně nemusím vozit bágl na zádech.


Včera jsem dal nové stupačky,původně byli na africu,ale vůbec tam nešly,takže přišla na řadu flexa a fréza,ale vyplatilo se,je to rozdíl,o dost pohodlnější,krásně se na tom stojí.A dneska dorazilo netopýre proti větru,vypadá do dobře.
Dorazily padáky od Outback Motortek,ty originály jsou fakt hrachovina,motorku mi srazil jouda s kamionem na zídku a škoda jako kráva,naštěstí ty nový hradí pojišťovna a paradoxně stojí necelou polovičku,než origo Honda.

Recenze

Vlastně do teď jsem sedlal Burgmany,napřed 200,posledních 9 let 400,ale začal mi být nějak malý a slabý,tak jsem uvažoval co,jestli zase skútra ,líbilo se mi X-ADV,ale pak vyjela Africa s DCT a bylo rozhodnuto,co vlastně.Tak jsem nakonec prodal Buráka,že koupím jednu z posledních Afrik,netrpělivě jsem čekal na novou,ale ta mě zklamala jak vzhledem,tak tou nesmyslnou hromadou tlačítek.Tak jsem sháněl fungl nový starý model.Byli jsme se s kolegou na pár podívat,nakonec se naskytla funglová Adventura za dobrý peníze,tak nebylo co řešit.Momentálně najeto 500 km,trošku jsem už zkusil vrcholky alp.Nechápal jsem,co pořád kdo má s kontrolou trakce,nakonec jsem jí vypínal taky,protože strašně otravovala.
Trochu mě zklamal úložný prostor,který jsem nenašel,musím koupit kufr.Pak trochu bojuji z přepínačem blinkrů,občas si zatroubím,možná to ale bude rukama.
Na silnici se moc dobře ovládá,velmi rychle jsem si zvyknul,pak jsem jel na Reutigen,to byla několik km šotolinová cesta pořád nahoru,tam to teda chtělo jiný gumy,ty origo bída vypnout trakci.
Myslím že je motorka určená více na cestování,ale s možností vyjet i na pole a nezpevněné cesty,na nějaké řádění v terénu ta těžká kráva moc nebude.

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 10.05.20 v 18:19 10b.

Více komentářůTOPlist