Suzuki GSF 600S Bandit (1996)

Vlastník jirka-oko
Vloženo 10.5.2020
Aktualizováno 10.5.2020

Vypadá jak skutečnej bandita, roky jsou na něm vidět, ale slouží oddaně. Jsem starý začátečník. ŘP "A" mám teprve 5let a bude mi 60. Na výlety je Banďour vynikající. Motorkář se ze mě stává až teď, soudě podle toho, že jsem poprvé rozhodil, vyčistil a pol

Motorka koupena od kamarád Vláďa

První dojmy - Sedli jsme si s prvním startem... Naskočil okamžitě, ale ne a ne se rozjet. Kámoš, kterej se mazlil se svým čerstvě koupeným "Varanem" mi poradil - "Chcípá ti to, protože dáváš málo plynu." Jasně - otočil jsem grip víc, rozjel se a už jsem se válel. Aby ne - pán byl chytrej a nezeptal se. Naposledy seděl na motorce ve 14 a to "koketoval" s Jawičkou. Ta jak známo řadí 1 nahoru. Válel jsem se tedy proto, že jsem rozjížděl Bandita na dvojku. Potvrdilo se, že když si na to jednou sedneš, jezdíš. Když jsem se po 15minutách "oklepal", nastartoval, rozjel, objel garážový blok a znovu se vyválel, nezbylo než to koupit.

Motorku bych doporučil pro - Hodí se pro každého začátečníka

Doplňky na motorce - Vyhřívané gripy a kufr byly už při koupi.

Průměrná spotřeba - 6 l/100km

Nevybíral jsem - koupil jsem první na čem jsem seděl, jel a vyválel se. Dnes vím, že díky klasickýmu plnění karburátorů jsem schopnej s příručkou a strýčkem Gůglem lecos servisně vyřešit. Skvěle drží stopu i při jízdě s "baťůžkem". Spotřebu moc neřeším, protože jsem sváteční jezdec, zdá se mi přívětivá. Nebudu šetřit na jediným koníčku, co mám. Když jsem po 5letech rozhodil karburátory a zjistil, že jsem ASI jezdil na hrachovou kaši, krmím to raději VERVOU100 a uvidím jak to bude vypadat po sezoně. Neděláme ani vícedenní výlety, ale věřím, že by udělal i dlouhou štreku. Předchůdce na ní objel Německo, Monaco, Irálii a další...

bodlak2021
bodlak2021 napsal 07.06.20 v 13:04 10b.

S Banďourem do začátku určitě neuděláš chybu. Je to nenáročná motorka, se kterou se dá pěkně pojezdit. Přeju, ať Vám to spolu klape.

jiřus69
jiřus69 napsal 10.05.20 v 19:58 10b.

Tak ať vás to spolu baví Pěkná barva

Čadil
Čadil napsal 10.05.20 v 07:46 10b.

ahoj,přeju hodně km bez válení