KTM LC4 640 (2001)

Vlastník stnd
Vloženo 9.5.2020
Aktualizováno 22.5.2020

projížďka se sprchou

Vloženo: 22.05.2020, Uskutečněno: 22.05.2020, Stav tachometru: 24000 km, Zhlédnuto: 25x

Dneska namixovaná komínovka, cesta do práce, z práce "zkratkou" domů, najeto celkem něco přes sto KM.
Zkratka obsahovala převážně silnici, taky polní cesty, trochu štěrku (malý i velký), kde to na SM kolech bylo celkem sranda, no a taky pořádnou sprchu :) Tam zas SM kola byly spíš výhodou.
Dojel jsem nádrž a tankoval už s přeplou rezervou, dotankováno 9,8 L, takže mám asi tu jedenáctilitrovou nádrž (?) a překvapila mne při tom všem spotřeba pod 5,5 / 100

• Gumy

Hoši, (případně děvčata), nazul jsem Michelin Tracker, a skutečně :) Guma vede, tráva bláto naprosto famózní oproti minulé kombinaci vpředu Mitas Rockrider av zadu E-09. Jako jezdím dost i silnici, takže do sportovní of

Vloženo: 21.04.2023
    Uskutečněno: 21.04.2023
  • po Krocanoj

Tak konečně jsem se dočkal a letos si užil Krocana. Motorka projela se ctí, přestože ji to kazil jak řidič, tak zvolené kompromisní pneu (vlastně jsem žádný kompromis nedělal a jel na tom co jsem tam už měl..) Držák t

Vloženo: 14.11.2021
    Uskutečněno: 14.11.2021
  • TCT

Po servisu na jaře - olej, tlumiče obojí, ventily, údržba vodní pumpy, preventivněě rolny proběhl v srpnu výlet po stopách TCT, spolu s výletem na Ještěd. Bylo toho sousta zážitků. Silnice, písek, bláto, bloudění.

Vloženo: 11.09.2021
    Uskutečněno: 11.09.2021