KTM LC4 640 (2001)

Vlastník stnd
Vloženo 9.5.2020
Aktualizováno 22.5.2020

Můj nový oranžový vibrátor. Je to změna z modré na oranžovou, tak jsem moc zvědav a těším se na první km.

Motorka koupena od Tarant (Teplice)

První dojmy - Klepe se jako drahý pes, zato tlumí (nikoliv výfuk), brzdí, jde za plynem. Má trochu vtipnou historii, je to tovární Advík přestavěný na SM a já z toho teď udělám Enduro :)

Motorku bych doporučil pro - nadšencům do jednoválců. Já s tím hodlám i cestovat, takže se potom podělit v deníku o zážitky mé zadnice.

Doplňky na motorce - Výfuk GPR, to řve voe :) ale mám k tomu i tlumivku
Je tam SM přední disk, takže to i obstojně brzdí :)

Rozhodoval jsem se celkem mučivě co dál po Tenere. Chtěl jsem hlavně motorku, která celkově lépe funguje v ose podvozek (celková tuhost a odezva) - brzdy - motor.
Vyřadil jsem novější XT660R a kalkuloval, že s TT600 se příliš neposunu.
Tak uvidíme co oranžáda.
Koukal jsem i po Advíkách, ale nakonec rozhodl celkový dobrý stav (doufám) tohoto kusa.

Dneska (10.5.2020) jsem byl pro rohlíky a jsem úplně nadšenej. Je to přesně co jsem chtěl. Reakce na plyn oproti Tenerce neuvěřitelná, brzdy bomba, pevné, lehké, tlumiče pecka. Líbí se mi.

Doplňuji:
přidal jsem podložky pod řidítka 24 mm, super
řešim stále šnek náhonu tacho k enduro kolu, nemůžu ho sehnat
řešim kryt řetězu, to je dost podobný jako se šnekem ...

RostaZahel
RostaZahel napsal 15.06.21 v 09:53 10b.

ať Ti to frčí, slušný stroj za 10

stnd
stnd napsal 15.05.20 v 12:03

Díky díky, překvapilo mě, že budu nostalgicky plakat po Tenerce, ale tohle je fakt mazec a úplně si to užívám.
Momentálně řeším přizvednutí řidítek a enduro kola (respektive správný náboj předního kola a náhon na tacho k 21”). Ale je to radost

Mann
Mann napsal 15.05.20 v 09:11 10b.

Pokud jsi domů přivezl rohlíky a ne strouhanku, tak to s těmi vibracemi nebude tak hrozné Jednoválec má své kouzlo o tom žádná Ať se ti pěkně rajzuje