Triumph Tiger 800 XR (2019)

Vlastník JarinGagarin
Vloženo 7.5.2020
Aktualizováno 7.5.2020

Chlapci z Triumfu to prostě umí je to můj splněny sen,pokukoval jsem po Tigrovi již delší dobu než jsem ho polapil do sítě.

Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Spo: Cena už jsem nechtěl dvouválec

První dojmy - Nepopsatelný křivka výkonu výbava ovladatelnost i při mé výšce 171 cm. obě nohy pevně na zemi,jednotlivé detaily,celkové dílenské zpracování no prostě epesní záležitost

Motorku bych doporučil pro - Tomu kdo chce spojeně cestovat na okreskách a plánovat i dlouhé výlety a pokud má chuť i sportovně si užít jízdu jak Solo tak ve dvou.Krasný vzpřímený posed žádný ohnuté záda prostě elegance spolu s designem v jednom.

Doplňky na motorce - Mám výbavu XRX je to skoro v plné palbě +padací rám .mapy tempomat vyhřívané hefty boční kufry denní svícení atd.

Září vše na jedničku rozepíšu se po par najetých kilometrech.zatím vstřebávám emoce,celkový chod tříválce jeho hladkost,reakce,řazení jedna báseň,brzdy lze dobře dávkovat zatím jen pozitiva.

pixl
pixl napsal 22.04.21 v 10:09 10b.

Ahoj, krásnej stroj. Chci se jen zeptat na tu výšku, je to srandardní nesnížená verze a dosáhneš v pohodě? Taky jsem do výšky moc nenarostl a na FZ6 jsem na obě nohy na špičkách Tak jestli bych to zvládl Díky

Juraj22
Juraj22 napsal 17.12.20 v 17:38 10b.

Určitě super volba a pěkná barva

matopp69
matopp69 napsal 11.10.20 v 23:16 10b.

Dopl vic zkusenosti. Dobry vyber.

Raisto01
Raisto01 napsal 31.05.20 v 21:07 10b.

Super kousek

dr771
dr771 napsal 14.05.20 v 15:59 10b.