renocar_unor

Yamaha FZ1 N (2006)

Vlastník LukeDUKE125
Vloženo 5.5.2020
Aktualizováno 21.11.2021

Sen, kterej byl cca od 17-18let. A to Yamaha FZ1 N. Se splnil. Původně jsem chtěl FZ6, ale po přemýšlění, že to je jen dočasná motorka jsem se rozhodl, že připlatím a pořídím Rovnou FZ1 N

Suzuki GSR 750: Designe Yamahy, byl pro mě daleko zajímavější
Yamaha FZ6 N: Sen byl FZ1, a stejně bych do budoucna po ní koukal.
Triumph Speed Triple: Cena oproti FZ1 bylo mnohem vyšší

První dojmy - Z motorky mám neskutečný respekt, jízdu si užívám. Trochu mi dělá problém na mě, až moc tvrdá spojka která se nedá jen tak jednim prstem zmáčknout. Předešlý majitel dával sportovní pružiny na spojku, takže to nejspíš bude tím.

Doplňky na motorce - Výfuk Mivv Suono
Širší řidítka
Závaží
Padáky na motoru
Jiný držák SPZ

Nadčasovej vzhled motorky z roku 2006.
Kvalita značky Yamaha.
Litr na větší dálky které plánuju jako dovolené v zahraničí, nebo jen prodloužený víkend nebo jen na jednodení výlet.
Multifunkční motorka, která umí jet v klidu ale dá se na ní i hezky zazlobit. Motorka která může jezdit po silnici, ale nemá problém se ukázat i na okruhu. Na který plánuji určitě zajet ať už v rámci motoškoly nebo jen volných jízd, kde si budu moct v klidu vyzkoušet a co nejlépe poznat moto bezpečně.
Dle recenzní, a infromací od ostatních kvalitní motor, který když dostává to co má a člověk se o něj stará měl by fungovat navždy :D :D

Brukev
Brukev napsal 06.05.20 v 13:21 10b.

Dobrá volba ... je zajímavé , kolik lidi má FZ1 N a pak jde do Speeda ( nebo naopak ). Já FZ1 miloval ... ale Speeda někdy zkus, je přeci jen trochu hbitějši

Čadil
Čadil napsal 05.05.20 v 16:50 10b.

moc hezká

ingott
ingott napsal 05.05.20 v 15:26 10b.

Luxusně vyšperkovaná

UnclePop
UnclePop napsal 05.05.20 v 13:22 10b.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 05.05.20 v 12:35 10b.