BMW R 1250 RS (2020)

Vlastník Petrolhead
Vloženo 3.5.2020
Aktualizováno 27.8.2020

Ideální motorka pro jezdce, který chce všechny klady, které BMW R1250GS, ale necítí, že by někdy cestovali v terénu.
Ideální pro jezdce až 1,85 m

Motorka koupena od FIRMA:Dycom Group (Jenišov) - Velmi čestný a poctivý servis vysoce doporučuji

První dojmy - Mnohem lepší volba než R1250R lepší ochrana proti větru. Velmi svižný Doposud jediným negativním aspektem je malá nebo žádná ochrana před deštěm, od zadního kola. Vyřešil jsem to několika zvláštními úpravami. Pozitivní aspekty: Ideální víceúčelové motorka s kardanem, udělat vše, pokud nemáte v úmyslu jet offroad a více než 100 000czk levnější než jeho GS bratr Dalším problémem je umístění GPS, což bylo vyřešeno díky Moto-Mate.com s jejich adaptérem

Motorku bych doporučil pro - Ideální kolo pro jezdce, který chce všechny klady, které BMW R1250GS, ale necítí, že by někdy cestovali v terénu. Ideální pro jezdce s až 1,85 m

Doplňky na motorce - Měl všechny original BMW Pakety navíc s výjimkou alarmu a možnosti SOS,
Díky Moto-Mate.com s jejich GPS adaptérem, Prodlužovač zadního blatníku
Originální BMW Panniers

Zatím mám jen pár kilometrů zkušeností, které se aktualizuji po 5000 km
Vyřešil jsem to několika zvláštními úpravami.
Pozitivní aspekty :

BoBo1
BoBo1 napsal 03.07.20 v 16:48 10b.

Dobrá volba. Jel jsem na ní, ale nebyl to můj šálek. Ať ti dělá radost.

big_bart
big_bart napsal 22.06.20 v 16:33 10b.

Parádní bike, ať slouží

Forss
Forss napsal 16.05.20 v 09:45 10b.

Parádní bike a za mě mistrovské spojení několik typů motorek do jedné-BMW.