Aprilia SR Max 125 (2014)

Vlastník DadANNN
Vloženo 3.5.2020
Aktualizováno 3.5.2020

Splneny sen po x rokoch a mozem len odporucit na denne jazdenie do prace alebo do mesta

Motorka koupena od FIRMA:DMOTO (Popůvky) - Pri prvotnej obhliadke v den zjavenia inzeratu, mi predajca povedal, ze ak chcem vyskusat, musim prinies zalohu v cene moto, ok neni problem. Ked pridem na druhy den so sumou vravi, ze sak to nebolo tolko treba atd., nechapem ale ok. Dohodneme sa na kupe s tym, ze prepis si vybavim sam. OK a nastava prvy problem ked pridem na dalsi den pre plnu moc, zistujeme, ze je napisana na cloveka, ktory im riesi prepisy z pre mna neznameho dovodu. Ked toto zistim ponuknu mi prepis zdarma, ale takto sme sa predsa na zaciatku nedohodli a ja ctim dohody. Takze na dalsi den nakoniec prelepia plnu moc mojimi udajmi a ja sa pytam, ci si robia srandu, ze toto asi na urade neprejde, ale napriek tomu ako clovek neznaly idem to vyskusat. Samozrejme pani za okienkom ma posiela domov :) Nasledne sa dostanem k plnej moci v posledny mozny termin, tak hura na urad, teraz uz vsetko konecne ok. Po troch dnoch idem rano do prace a baterka KO, bola tam od nova, co sa dalo cakat. Tak kontaktujem D-Moto kedze poskytuju zaruku s odpovedou spotrebne zbozie, inymi slovami rieste si to ako chcete, nova stoji...
Chapem, ze z tohto asi neziju, ale snad by mali ctit aspon trochu nas zakaznik nas pan. Pri preberani moto mi bolo predavajucim detailne vysveltlene co a ako s moto, to bolo asi jedine pozitivum, na celej transakcii.

První dojmy - Vsetko fungovalo tak ako ma az na spominanu bateriu, ktora po troch dnoch uzivania klakla, vymena jednoducha a od vtedy uz vsetko v poriadku. Do prace / mesta s ucelom, pre ktory som toto riesil staci a zvladne aj medzimesto po okreskach.

Vykon do mesta staci bohate na okresky uz by to chcelo nieco viac ale tak s B vodicakom to staci, podvozok super, zadne pruzenie si mozete nastavovat.
Brzdy brzdia na moje jazenie ok, spolujazdec sa vlezie tiez.
Ulozny priestor je luxus, cim, ale vacsi tym viac blbosti clovek vozi :D
Spotreba cca 3l, zalezi na style jazdy, servis ked ma clovek priestor zvladne sam.
Poruchy zatial ziadne ak neratam KO bateriu.

ApriliaP
ApriliaP napsal 03.05.20 v 19:20 10b.

Vítej v klubu spokojených SR Maxáků! Věřím, že na ty prvotní problémy s pořízením skůtra zapomeneš s každým najetým kilometrem a po každé jízdě budeš mít úsměv na rtu jako já. Tak hodně příjemných kilometrů bez nehod!