Kawasaki ZX-10 (1989)

Vlastník major76
Vloženo 3.5.2020
Aktualizováno 16.3.2024

Kawasaki ZX-10 Tomcat
Kawasaki nahrazuje GPZ 1000RX modelem ZX-10 Tomcat a okamžitě se stává nejlepším prodejním motocyklem let 1988 a 1989. ZX-10 se stává v době svého debutu, do příchodu FZR 1000 Exup, nejrychlejším motocyklem světa. Nový hliníkový rám

První dojmy - Jaké byly první dojmy z jízdy co se vám líbí a co naopak ne? Padla motorka hned do ruky?Líbí se mi všechno je to zaujatý neobjektivní ale je to tak

Motorku bych doporučil pro - Komu byste tento model motocyklu doporučili? Pomůžete tím jiným motorkářům při výběru.Sběratelům a příznivcům značky kawasaki.

Doplňky na motorce - Byl kufr GIVI šel hned dolů

Prosím popište zkušenosti s vaší motorkou, napište klady a zápory, zkuste se rozepsat a sdělit nejvíce svých dojmů ostatním motorkářům. Tento text budete moci kdykoliv doplňovat při editaci registrace motorky.
Zkušenosti nejsou žádné motorka stála minimálně od roku 03 motor beží jenom při dávkování paliva do sání,koupil jsem i protože je celá v originálu i zadní držáky zavazadel byli k moto i když demontovány protože nainstalován byl kufr GIVI který šel hned dolů:)

KAWAHAB
KAWAHAB napsal 10.05.20 v 16:35 10b.

jj jj kwák je prostě

Čadil
Čadil napsal 03.05.20 v 19:32 10b.

super mašina

major76
major76 napsal 03.05.20 v 19:00

chlapi dík to potěší ten kdo neví vo co go nám nemůže rozumět

p.epanica
p.epanica napsal 03.05.20 v 17:07 10b.

...