Yamaha XV 250 Virago (1991)

Vlastník Aladar12
Vloženo 30.4.2020
Aktualizováno 30.4.2020

Jednoduše moje vysněná mašina ;) Půvoně jsem chtěl 535 ale když jsem kupoval tak bohužel finance že ne ne :( Ale i tak ji mam rád :)

Yamaha XV 535 Virago: Bohužel finance.

První dojmy - Jelikož jsem Virago chtěl už asi tak od 12 let, tak jsem byl nadšenej když jsem na ní poprve sedl :) Samozřejmě není dokonalá, ale to neznamena že jsem ze nezamiloval na první jízdu :) Prostě japonci ví jak udělat cokoliv co ma motor ;)

Motorku bych doporučil pro - Menším lidem :D Ja mám neco malo přes 190 a po delší jizdě me bolí kolena :D A 100% začínajícím motorkářům na vyježdění. Motorka je lehká a dobře se ovladá, takže i míň zkušení se na ní pěkně povozí ;) A jak mě rekl jeden kolega z USA - Nemusíš jezdit rychle, abys vypadal dobře ;)

Doplňky na motorce - Nic kromě rolky na vidlých a "umělecky" navařeného nosiče vzadu na madle (od předchozího majítele)

Jak jsem napsal v "Prní dojmy", je to moje vysněná mašina. Od malého caparta až do teď, je to moje srdcovka.
Vzhled klasického "chopperu" je pro me idealní, jakožto pro milovníka tvrdší hudby ;)
A jelikož mě neláká stát se "dobrovolným dárcem organů" tak mě ani nevadí že to neni žádna raketa ;)
Jediné co je asi horší, (ale je to dáno mou výškou) je posez. Nohy do 90 stupňů na motorce téhle velikosti, je pro člověka mé výšky tochu nepohodlné po delší jizde.
Ale moje zkušenost pramení z 250, u většich oběmů (750 a 1100) jsem neměl problem ;)

SlimM
SlimM napsal 19.05.20 v 13:12 10b.

"Nemusíš jezdit rychle, abys vypadal dobře", je dobré heslo. Důležité jsou tvoje pocity, ne co říkají ostatní.

Romansan
Romansan napsal 12.05.20 v 15:23 10b.

250 je nejlepší
Taky jsem vybíral podle peněz a taky respektu z většího objedmu a po třech letech už jsem tak na trojnásobku. Tedy ne objemu, ale peněz. Nějak mi to nedalo a upravoval jsem k obrazu svému. A pak teda bohužel i opravoval, ale více méně běžný servis. Co by taky člověk chtěl s 50000 na tachometru.. :)
No ale stále spokojenost a zatím větší nepotřebuju..

žižala.
žižala. napsal 01.05.20 v 14:15 10b.

Supr čopřík.