Suzuki Boulevard C90 custom (2005)

Vlastník sklebos
Vloženo 28.4.2020
Aktualizováno 8.7.2021

Nádherný cruiser s hutným zvukem pro pohodlné cestování,krásný véčkoví motor a dostatek chromu

První dojmy - Prní dojmy byli trochu rozpačité nejisté jelikož předešlí intáč 750 byl proti tomuto 320 kylovému kolosu muší váhou ale stačilo pár kyláků a zamiloval jsem si ho. Široká řidítka a nizko položený posez, 180 zadní guma, mě upevnil v tom že jsem zvolil správně.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co ustojí její váhu :-))

Doplňky na motorce - zvíšení řidítek, snížené sedlo,nosič zavazadla, zadní a přední plotny, komplet výfuky Cobra.Speedster Slashdown

Mám ho asi rok a zatím jsem žádné zápory nezaregistroval ale první co jsem udělal bylo že jsem odmontoval přední plexisklo které mi tam prostě nesedí a při jízdě proti slunci nebylo přes něj pořádně vidět na nerovnosti na silnici.,Do zatáček se musí trochu přemlouvat díky svojí váze ale jinak ovladatelnost je dobrá. Brždění stroje dostatečně zajišťuje přední a zadní kotoučová brzda. Sedlo zaručuje pohodlnou jízdu jak pro řidiče tak i spolujezdce. Ježdění po městě není pro tento stroj ideální ale na silnicích mimo je ve svém ráji Má pěknej zátach od spodních otáček, originálni výfuky nic moc ale Cobry z USA už jsou na cestě ) potom to bude ono.

Cobry jsou tam, zvuk jako prase ! SUPER !!!

Kilmister
Kilmister napsal 23.05.22 v 15:03

Ahoj, nepromýšlel si prodej toho plexi? Pavel

Slavec
Slavec napsal 03.04.22 v 14:59 9b.

Pěkný kousek.

Kilmister
Kilmister napsal 04.11.21 v 13:48 10b.

Ahoj, mám tu samou, jestli nepoužiješ to plexi, a pokud je to origo, tak bych ho koupil. Dík za odpověď. Pavel

sklebos
sklebos napsal 10.07.21 v 08:43

Žádnej strach, sem na tom každej den )

Bloodhawk
Bloodhawk napsal 10.07.21 v 07:55 10b.

Pěkný koráb. Tak nestát, nekoukat a vzhůru do sedla !!