Moto Guzzi V85 TT (2019)

Vlastník pk52
Vloženo 26.4.2020
Aktualizováno 3.6.2020

Dostala mne, protože je krásná, má kardan a není odkázána pouze na asfalt

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum BARTH (Pardubice)

První dojmy - Úvodem, když už zde uvedením prodejce dělám reklamu (Motocentrum Barth (Pardubice)) - nutno říct, že nejsem spokojen. Pokud pošlu email s dotazem, musím se dožadovat N x odpovědi. Reakce v týdnech, neskutečné !!! :( Po trpělivém čekání na odpověď jsem po cca 10 dnech napsal stížnost na vedení firmy a na vědomí obchodníkovi. Odpověď přišla do 10 minut. Tak snad komunikaci se zákazníkem vyřešili. --- A nyní k motorce: I přes svou váhu (230 kg) je motorka lehce ovladatelná, určitě i díky obrovskému rejdu. Skvělé sedlo, které umožní jet i dlouhé vzdálenosti bez únavy. Motorka nemá téměř žádné úložné prostory. Zámek zapalování je umístěn naprosto nevhodně.

Motorku bych doporučil pro - kdo rád cestuje a občas sjede z asfaltu

S motorkou se stále seznamuji a doplním více info později.
Ve srovnání s předchozím strojem /Honda NTV700/ vidím, že bude nutnou vyřešit plexi. Stávající nijak moc nechrání.
Absence úložných prostor je nepříjemná. Mnoho si nepomůžete ani tankvakem, protože řídítka dík velkému rejdu zasahují až nad nádrž.
Nicméně, výše uvedené jsou pouze malé mouchy, které lze vyřešit.
Jinak je motorka výborně ovladatelná. Kdo umí na kole, umí na 85 TT. Kardan je skvělá věc a kdyby ho Guzzi neměla, neměl bych já Guzzi. Na dálnici se seznamuji s tempomatem. Vypadá to, že bude super na dlouhé přesuny. Multimediální platformu MOTO GUZZI MIA jsem doposud nevyzkoušel - musím reklamovat.
Více v deníku motorky ZDE

drake1961
drake1961 napsal 22.02.22 v 21:32 10b.

Sali750
Sali750 napsal 20.02.22 v 17:32 10b.

S Motocentrum Barth jsem měl stejnou zkuśenost. Chtěl jsem tam koupit novou motorku a i přes osobní návštěvu, nebylo možné z nich dostat nic, co by vedlo ke koupi motorky. Tak. jsem to vzdal i přes to, že to k nim mám 20km a jel jsem koupit motorku jinam.
Jinak máš nádherný stroj :)

pk52
pk52 napsal 18.04.21 v 16:47

pkKun
pkKun napsal 04.06.20 v 11:14 10b.

Ať slouží

Beny73
Beny73 napsal 02.06.20 v 08:41 10b.

Nádherný stroj a to je v dnešní době co říct Má určitě sexappeal