renocar_unor

Suzuki GSX-R 600 (2010)

Vlastník Vesi8
Vloženo 25.4.2020
Aktualizováno 8.12.2020

Opět změna, aneb jak sem tuhle koupi nazval - zpět nohama na zem.

První dojmy - Na supersport parádní posez. Celkem povedený design, jízdní vlastnoti naprosto fantastické. Když ji porovnám s R6 2004 kterou jsem měl předtím, tak hodně cením palivové mapy a elektronicky řízený tlumič řízení.

Motorku bych doporučil pro - Pro poseru jako sem já kterej nemá koule na Litra :)

Doplňky na motorce - Pancéřové hadice, cnc páčky, padáky, rolny, ladˇák Číňanomura, decat.

Gsxr sem sice původně úplně nechtěl a nechal sem se ke koupi spíš přemluvit. Ale s postupem času ( se Sůzou začínáme už 3. sezonu) sem rád, že jsem to udělal. R1 mi do ruky nepadla absolutně vůbec, navíc mě stále nutila zbytečně prasit. Asi už sem pobral trochu rozumu a řekl si, že se vrátím k něčemu slabšímu.
Jak sem psal už víš na moto cením podvozek (i když dodnes bojuju s nastavením a nemůžu to doladit k dokonalosti) a možnost přepínání palivových map. Na začátku sem si řikal, že je to k ničemu ale např. mapa C omezí neskutečným způsobem výkon a na jízdu v dešti je to absolutně skvělá věc (ze zatáčky můžu dát plnej a kolo hned neletí do smyku, tuto věc vážně cením).
Naopak pohanil bych brzdy, které jsou asi největší slabinou celé motorky, ale u Gsxrek známá věc.
Po 8000km které máme aktuálně za sebou se řešili jen běžné věci. Po koupi řetězovka komplet náplně, destičky. Letos se dělala spojka (po 36 000km což mi nepřijde špatné) dále pak ventilové vůle ( spíš preventivně a byli v normě) a nakonec svíčky. Do budoucna bude asi potřeba ještě rozvodový řetěz a napínák ( za studena je trochu slyšet, ale mechanik mi vysvětloval něco o tom že je hydraulický a než se ohřeje olej, tak se úplně nedopne, ale to je pro mě Španělská vesnice).
Moto si každopádně plánuji nechat, nebudu už dělat tu blbost, že každý rok koupím jinou proinvestuju majlant a když je přesně podle mého gusta pošlu jí do světa a začnu nanovo.
V červnu 2020 sme spolu bohužel absolvovali srážku s autem, kdy mi pán nedal přednost a přímo přede mnou zastavil. Naštěstí se nikomu nic nestalo a motorka na tom nebyla tak zle, jak se na první pohled zdálo. Dostala nové kapoty, lešení, proběhla kontrola vidlic a brýlí a nakonec nový kabátek. Teď už nás snad nikdo nepřehlédne. :D :D

_Michal
_Michal napsal 16.05.21 v 20:27 10b.

Krásná. A jak to dopadlo s pojišťovnou? Koupil jsi za to origo kapoty a další?

NiLu
NiLu napsal 08.12.20 v 19:58 10b.

Moc pěkná Súza, užívej a přeji jen samé šťastné km v sedle!

De_Bacio
De_Bacio napsal 27.04.20 v 20:40 10b.