renocar_unor

Yamaha TDM 850 (1999)

Vlastník Rrrrka
Vloženo 24.4.2020
Aktualizováno 29.6.2020

Vloženo: 04.05.2020, Uskutečněno: 04.05.2020, Stav tachometru: 60506 km, Zhlédnuto: 35x

Koupila jsem si za super peníze, minulý model cestovní bundy Icon Raiden, konkrétně slevněno z 7900 na 3500Kč. Z bundy jsem mile překvapená. Při své výšce 185cm a váze 70kg, jsem si vybrala velikost M a mohla bych si vzít i klidně menší, jelikož jejich "relaxed" fit je trochu volný. Ale na pohodové cestování to nevadí. Jinou velikost na tom eshopu neměli a ani v České republice.
Bunda je poměrně lehká, má 3m chrániče v loktech, ramenou a na zádech. Je v ní umístěna i vyjímatelná termovložka, povrch je z teflonové tkaniny, takže voděodolnost Level 3. Projížděli jsme deštěm a opravdu, uvnitř jsem byla úplně v suchu a teple. Rukávy se dají suchým zipem regulovat, takže jdou obepnout kolem ruky víc a nefouká pod ně. Obsahují uvnitř elastický rukávek, kterým člověk prostrčí palec a tím pádem je ruka zase více izolovaná.
Uvidíme jak v ní bude ještě třeba v horším počasí, na delších cestách, ale zatím vypadá velice povedeně. Jsou v ní různé vychytávky jako izolované zipy, poutka, háčky, větrací otvory, kapsičky na mobil, doklady atd. Dá se i stáhnout kolem boků. Na zádech je delší než vpředu, takže ledviny zůstanou v teple i bez ledviňáku.
Za tu cenu jsou to skvělé vlastnosti a určitě doporučuji.

• Icon moto lady hooligan 2

Pro parné letní a kratší vyjížďky, jsem si koupila za dobré peníze, tento starší model motobundy značky Icon. ICON HOOLIGAN 2 GLAM. Rv 2013 Tuhle značku mám ráda pro její neotřelý design a dobrou kvalitu věcí. Bunda je

Typ: Koupě
    Vloženo: 01.02.2021
    Uskutečněno: 01.02.2021
  • Balatonfüred a Tihány

Vyjeli jsme s přítelem z Třince. Na prodloužený víkend. Vyjížděla jsem kolem 9h ranní, do kempu jsme dorazili kolem 16h. Dělali jsme si asi 4 přestávky. Trasa tam, vedla přes Bratislavu a Gyor, cesta zpět přes Komárno.

Typ: Dovolená
    Vloženo: 29.06.2020
    Uskutečněno: 26.06.2020
  • Výlet za veteránem do Rybí

Dnes jsme se jeli s přítelem podívat na Manet Tatran, do vesničky Rybí, kterého bude renovovat. Tak jsme spojili příjemné s užitečným a jeli, cestou necestou :-DD Z Třince přes Rybí a zpět, trasa ve foto. Ty naše Beskyd

Vloženo: 27.04.2020
    Uskutečněno: 27.04.2020