Honda GL1800 GoldWing (2019)

Vlastník eddie80
Vloženo 23.4.2020
Aktualizováno 20.6.2022

Prodáno. Motorka, na ktere se nebojite vydat kamkoliv, krome terenu.

První dojmy - Prodáno.Prvni dojmy byly, ze je strasne velika, a ze je to jako ridit kamion, hrozne dobry podvozek a skvely zvuk sestivalce.

Je to zatracene dobra masina, eliminuje neprijemnosti a nepohodli a zbude jen pozitek z jizdy a dovoli i slusne naklony. Vodi se to jako vetsi sportskutr i po meste a kdo rika ze ne, nevi o cem mluvi, a na rezim Sport to vazne trha ruce, no 170 NM musi nekde byt znat, brutus. A vubec nejlepsi je ten zvuk sestivalce. Skvela je moznost hodit si navigaci z mobilu na velky displej pres Apple car play. Jede to perfektne, musi se to zkusit, docela mi to pripomina Hayabusy co jsem jezdil. Ale neni to zrovna levne. Po dlouhe dobe masina, na kterou sednu a jedu se s chuti projet sam. Negativa neexistuji, jedine co chybi je to drama co umi dat sportovni stroj. Mam ji koupenou na pohodove procestovani Evropy a vikendy v blizkem pohranici s pritelkyni. Nechce se ji ale vubec jezdit pomalu a porad me nuti prepinat na ten Sport. Je to bomba.

Guga
Guga napsal 06.05.20 v 11:33 10b.

Moc pěkný kousek

JP78
JP78 napsal 30.04.20 v 20:20 10b.

Superbuss

Šimi57
Šimi57 napsal 26.04.20 v 10:50 10b.

Moc pěkná motorka. Byl jsem z ní motosalonu unešen, i když mám BMW 1600 GT, tak se mi tato mašina fakt líbí. Mnoho pěkných km.

StB
StB napsal 24.04.20 v 08:57 10b.

No, tak to je velká paráda. Jezdil jsem na GW F6B, takže to plně chápu a to co zrovna vlastním mi roztahuje úsměv v hodně podobném tvaru. 6.hrnců se nedá popsat - to se musí zažít. Ať slouží.

mr-norris
mr-norris napsal 24.04.20 v 07:08 10b.

Je nádherná, nech slúži k spokojnosti majiteľa