Aprilia SL 750 Shiver (2008)

Vlastník Neferure
Vloženo 23.4.2020
Aktualizováno 23.4.2020

Mám ji týden, zvykám si, ale převažuje nadšení :)

Suzuki GS 500F: Nakonec jsem šla do silnější a dražší a nelituji
Ducati Monster 696: Žádná pěkná v top stavu zrovna nebyla

První dojmy - Skvělý posez na první dojem, skvělý zvuk, je opravdu hodná :)

Motorku bych doporučil pro - Jako druhá moto ideál, ale myslím, že i jako první pro někoho, kdo nechce dělat kompromisy a za 2 roky přesedlávat

Doplňky na motorce - laděné výfuky
USB
CNC páčky

Dlouho jsem nejezdila. Na start je to spíš pro někoho, kdo už na něčem seděl :) Ale dá se. Hodně lidí všobecně nadává na elektro, ale mě to vyhovuje.

První dojmy po zkušenostech s Hondou?
Je nááádherná! Ostré hrany, žiletka jak má být, miss by určitě vyhrála.
Na zem dosáhnu v pohodě a jistě oběma -super!
Není ani tak těžká jak jsem čekala
Nádrž je plastová - škoda, tankvak co mám doma nevyužiju
Chybí jakýkoli úložní prostor, jedu na technickou a nevecpu ani motolékáričku/povinnou výbavu - pakuju do batohu
Ten zvuk - áááh! Origo výfuky prý hrozný - já kupuju už s laďákama

Na "falešný start" doceňuju, že pro ujištění je integrovaný ukazatel převodového stupně, zadní brzda nic moc (ale kdo jí používá žejo), spolujezdec asi posed naprd. Kolik mi zbývá na dojezd? Netuším, kontrolka bliká a tak radší brzy tankuju, asi nechci zkoušet kolik to vydrží, do nádrže není vůbec vidět.

Po najetých 150 seznamovacích km mě bolí kostrč jak čert - to sedlo asi nebude tak pohodlné, jak se na první dojem tvářilo...
Celkem mi vadí že moto nemá servisní stojan, na zimu dokoupím
Také postrádám hodně jakékoli plexi - na dálnici to fičí jak čert, asi bude potřeba vyšší

Moto má 3 režimy (déšť, pohodička, sport), takže je to fakt dobré jak na rozježdění po sezoně, tak i na sportovnější jízdu, akceleruje skvěle a čitelně, přepínání během jízdy není problém. Motorka hodně odpouští a je čitelná. Spojka jde úplně sama, jakoby tam ani nebyla (což mě občas i rozhodí :)

RoSmi
RoSmi napsal 30.08.20 v 22:52 10b.

taky jsem přemýšlel o Aprilii, ale nakonec vyhrála Hondice Hodně km kolama dolů...

Figi25
Figi25 napsal 24.04.20 v 15:42 10b.

Na každém naháči fičí na dálnici Jinak dobrá volba

Doyl
Doyl napsal 23.04.20 v 19:58 10b.

Pěkná pěkná...motorka barva rámu doladěno cnc - super...a co ten zvuk z laďáků..? To mě taky čeká

Čadil
Čadil napsal 23.04.20 v 19:35 10b.

pěkný stroj