Kawasaki ER 6F (2011)

Vlastník Pavel93
Vloženo 20.4.2020
Aktualizováno 2.6.2020

Lehká, hravá a pro mě krásná. Oranžová čertice, která poutá pozornost a mnoho jich tu nejezdí.

Motorka koupena od FIRMA:Luboš Sedláček - RedBikes (Věžnice - Velice ochotný a vstřícný. Stroje odpovídají popisu v inzerátu.

Triumph Speed Triple: Na začátečníka příliš velká divočina.

První dojmy - Sedělo se mi na ní dobře a padla mi do ruky. Sice je trošku menší a vypadám na ní jak vosa na bonbonu ale to není vina moto, prostě jsem moc vyrostl.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníkům a lidem co nepotřebují na svezení haldu výkonu. Možná i menším lidem.

Doplňky na motorce - Prozatím jediným doplňkem jsem já.

Moje první moto, takže porovnání nemám s čím. Mám s ní najeto asi 4 000 km za 2 roky. Líbila se mi hned jak jsem ji viděl. Jezdím sám a spíše krátké trasy, pro dva určitě není. Sedadlo pro spolujezdce je spíše nouzovka. Nejdelší moje cesta byla na Karlštejn cca 200km tam a zpět o něco více, nerad jezdím po stejné trase. Moje zadnice měla co dělat, zřejmě je to ale o zvyku a pohodlnosti z plechovky. Podvozek na našich silnicích je celkem ok, akorát je potřeba dát si pozor na nerovnosti v zatáčkách aby jste neodskákali do škarpy (vlastní zkušenost, měl jsem namále). Stíhat bratra co jezdí na velkým Varanovi se na tom dá ale při dálničních rychlostech je pohodlnější zalehnout. Při mojí výšce 190cm a 85kg je plexi malé a zrcátka by potřebovali prodloužit. Motor je léty prověřený a jede příkladně. Umí jezdit kliďánko piánko za pár litrů ale také se ve vyšších otáčkách rozohní a jede a jede. Je na cestě rodina a chtěl stroj prodat ale nastávající mě přesvědčila ať si ji nechám nebo vyměním za něco pohodlnějšího ( závidět je povoleno :D ). Nakonec jsem se rozhodl ji ponechat a časem třeba dokoupím nějaké doplňky. Je to zkrátka skvělá motorka a pro mě hezčí než naháč ER 6N.

02.06.2020 Dnes byla prodána. Nechť dělá radost dalšímu majiteli a kolama dolů.