Honda CB 300R (2019)

Vlastník TomasRoc
Vloženo 17.4.2020
Aktualizováno 5.9.2020

1500km najeto

Vloženo: 02.05.2020, Uskutečněno: 01.05.2020, Stav tachometru: 150 km, Zhlédnuto: 46x

Tak najeto už máme 1500km a krásné si vše sedá! Servis proběhl v 850km. Motor točí až 10.5tisic ale upřímně to nedělám moc často, protože mi to přijde jak trápení :) ten nejhezčí zátah je od 7 do 9 tisíc. Krátké převody nutí pořad člověka radit ale je to zábava!!

Včera jsme jeli ve dvou 150 do Sázavy a není to problem! (Batuzek má 158cm a 50kg) takže není vůbec problém :) s větším batuzkem nebo kdyby jezdec byl větší (já mám 184cm a 85kg) by to asi nebylo úplně ono :)
Jinak nás samozřejmě oba bolel zadek, ale to k tomu patří (jeli jsme celkové asi 4 hodiny čistý čas - kochacka, vedlejší cesty, fotecky no a taky hudlan pod rozkvetlym stromem ?...

Nicméně spokojenost zatím obrovská a věřím ze bude trvat! Samozřejmě výhledově větší, cestovnejsi motorka určitě přijde, ale na této se toho ještě hodně naučím než sednu na něco co bude trhat asfalt :)

Spotřebu vůbec neřeším, počítač ukazuje 3.1 od začátku, včera jsme meli 3.4.

Čím dal víc mě utvrzuje ze je to dokonalý stroj pro začátečníky, rozumné lidi a úplně top do města a okolí. Delší výlet se dá v pohodě zvládnout také a i ve dvou (na to ale samozřejmě jsou i vhodnější motorky :))