Honda CBR 954RR Fireblade (2003)

Vlastník Samuel_Gordon
Vloženo 15.4.2020
Aktualizováno 15.4.2022

Na svůj věk vypadá až překvapivě hezky (škábance, praskliny či promáčkliny neřeším) a jede naprosto úžasně

Motorka koupena od BOK Moto Tábor

Suzuki GSX-R 1000: Malá nabídka cenově dostupných modelů, a s Hondou to stejně byla láska na první pohled :-)

První dojmy - Prozatím se pozvolna a opatrně seznamujeme, ovšem do ruky mi padla hned při 1. jízdě z Tábora do Příbrami :-)

Motorku bych doporučil pro - Při výšce 186 cm a cca. 75kg nemám velké problémy se na ni pohodlně uložit, ovšem její váha je pro nějaké manévrování na místě docela cítit :-( Osobně bych moto doporučil klidně aj ženě (slečně) protože je opravdu skvěle ovladatelná, výška sedla i samotný posed naprosto akorát, a na přenášení váhy boky reaguje přímo úžasně :-)

Doplňky na motorce - padáky, výfuk Viper, lámací páčky, tlumič řízení..

V minulosti jsem měl CBF 1000, byla to skvělá motorka, ovšem bylo na čase vyzkoušet něco kapánek pružnějšího. Po přečtení pár recenzí bylo vybráno. Mám ji sice už od února, ale jezdím na ni zhruba měsíc... x krát D1 BR-PHA-PB a zpět, nějaké kratší vyjíždky a mohu s čistým svědomím říci, že je to vskutku velmi zajímavě koncipovaný stroj. Nejsem žádnej tlusťoch a tak se mi prostor sedla zdá až zbytečně velký Výfuk Viper zní skvěle, avšak zvažuji přechod na origo i přesto, že se dunivému zvuku dá velmi snadno ujet.

Výfuk už je v poště a taky mi brzy dorazí nová přilba s vhodnější barevnou kombinací ke kombinéze