renocar_unor

Honda NTV 650 Revere (1994)

Vlastník Metropolitan111
Vloženo 13.4.2020
Aktualizováno 4.5.2020

Prostě moje první Velká motorka. Motor do V a kardan k tomu.

Motorka koupena od FIRMA:Michal Ponca - Zotavovna motocyklů - Pan Ponca má opravdu slušný výběr použitých motorek.

Honda CX 500: Kawasaki z440 1981, Suzuki gsx 1983, honda 750 superfour 1976, jawa 350/634 1980, čz 175/487, mz 251etz

První dojmy - Ten bublavý přidrzlý zvuk z toho krásně krátkého výfuku. Lehká manipulace a hlavně je hodná.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co si na motorce něco opraví sami a pro začátečníky které ty školní Hornety a Bandity neoslnily.

Doplňky na motorce - hlavní stojan

Motorku jsem si koupil jako první po rozšíření ŘP na sk. A. Výkonem a ani vzhledem už dnes nikoho moc neoslní.Přeci jen je to dlouhá doba a kategorie tohoto designu se posunula nezadržitelně do podkategorií (De mode a retro). Měl jsem možnost po získání řidičáku půjčit právě toto moto a i hned se mi zalíbila. Ten tvar rámu připomínajícího železniční most a absence veškeré elektroniky mi okamžitě učarovali. Původně jsem chtěl zakoupit moto do rv 1989, ale u tohoto jsem udělal velikou výjimku.

kehaj
kehaj napsal 29.12.20 v 17:44 10b.

Dobrej výběr.
Mám ji 4 roky a krom pneu, benzínu, oleje, filtrů a 1 baterie jenom jezdím a jezdím a jezdím. Kupoval jsem ji v 60 000 km, teď už mám 130 000 km. Opravdu skvělej a pohodovej stroj.

rapuork
rapuork napsal 19.04.20 v 11:31 10b.

Pěkný NTV, mám také rád staré Hondy, ať slouží a ač je to držák, má to své roky, tak ať nemusíš moc šroubovat

p.epanica
p.epanica napsal 14.04.20 v 18:55 10b.

Jednu jsem měl devět let a velká spokojenost ... Ať slouží.