Suzuki DL 650 V-Strom (2004)

Vlastník MločoMoR
Vloženo 12.4.2020
Aktualizováno 16.4.2020

Cenově dostupné a v ČR velice oblíbené Cenduro. Na české silnice jasná volba: nejlepší výsledky cena/ kategorie objemu/výkon.

První dojmy - Verze bez ABS, fakt ti kamarádi nelhali, že se může dvouválu při podražení kousnout zadní kolo. Už evidenčka byla za mokra, takže jsem si to ověřil dřív,než jsem chtěl.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny, kteří chtějí krájet kilometry a neřešit, kudy jedou.

Doplňky na motorce - Blastry, navigace, origo kufry, vyhřívané hefty, padáky, KN filtr, laděný výfuk od Rámusu.

Moto byl neuvěřitelný dříč. Najel jsem na něm 50 000 km a nikdy mě nenechal ve štychu, ať už u nás, či v zahraničí (prodáno v 90 000km). Motor parádní s lineárním průběhem odspod až k 10 000 otáčkám. Při krizovém brzdění se mašině pochopitelně topily vidle, ale je to o zvyku, navíc motor brzdil krásné při zaklapnutí plynu. Moto sebejistě drželo stopu, žádná rozvibrovana řídítka. Mimo silnici se dalo něco projet, ale vyšší váha zde byla fakt znát. Šotolina, polňačka ještě jo, ale dál jsem se radši nepouštěl - spíš z obav drahé výměny rozmlácené karoserie, než že by to moto nezvládlo.