Indian Scout Sixty (2015)

Vlastník carambol
Vloženo 11.4.2020
Aktualizováno 11.4.2020

Velice krásná a spolehlivá srdcovka

První dojmy - Bál jsem se řídit takto drahou motorku ale po pár kilometrech jsme si na sebe zvykli.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil pro vyznavače kultu Indian motorcycle, který chce sedlatmotorku s duší. Pro někoho kdo si užívá jízdu a na nic si nehraje.

Doplňky na motorce - Přešita obě sedla, nosič, brašny a padáky. Ještě přemýšlím na vyrivanymi hefty jelikož trpím syndromem lokálního mraků.

Tuto motorku jsem si vybral v podstatě na důrazně doporučení mého ministra financí. Že to je jediná motorka na kterou si sedne. Její slovo je jako zákon a bylo rozhodnuto. Nelituji.
Indiho jsem koupil od pana který měl problém s kyčlemi a nemohl na ni jezdit.
S indim jsme spolu již 2 roky a zatím jsem ho vytáhl pouze na Slovensko a Polsko, jinak okolo komína s partou stejně zastydlých puberťáků.
Indi má neuvěřitelný zátah již od samého začátku, nikdo to u podobného stylu motorky nečeká. Optimální rychlost na cestování je pro mne 90 až 110 pak už to tahá za ruce. Jinak jede i 160 ale to je pro mne opruz.
Na Indiho je všechno pekelně drahé a tak pro zlepšení cestovatelské komfortu jsem si nechal ušít brašny. Cestuji hlavně s manželkou a není to žádný problém tedy až po tom co jsem si nechal přešít obě sedadla, protože to to lízátko vzadu byl asi jen Americký vtip.
Bohužel jsem své paní ukázal krásy jízdy na dvou kolech a nechal ji udělat papírna tak to vypadá že jsem o Indiho přišel... Manželce bude fakt slušet :)

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 13.04.20 v 21:17 10b.

manželce rozhodně slušet bude. Ty hold koupíš většího Indiana a budete jezdit spolu .
Jinak indian je indian. Taky na něj šetřím (akorát právě na většího Chieftaina nebo Springfielda).
Přeji hodně spokojených km vám oběma .

jassiak
jassiak napsal 13.04.20 v 18:15 10b.

Parada. Vela stastnych km.

Čadil
Čadil napsal 12.04.20 v 14:21 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 12.04.20 v 10:38 10b.