Moto Guzzi V85 TT (2018)

Vlastník JirkaV85
Vloženo 11.4.2020
Aktualizováno 28.7.2022

Prostě úžasné svezení. Pohoda a ty zatáčky.

Motorka koupena od FIRMA:AMG moto (Kobeřice)

První dojmy - Výborné pohodové ježdění.

Doplňky na motorce - Hliníkové kufry a padáky, vyšší plexi.Vyhřívané hefty, mlhovky a další drobnosti.

Po shlédnutí prvních recenzí jsem měl jasno. Po prvním roce najeto cca 7tis. km a vše je úplně v poradku, žádný problém a jen užívám cestování. Převážně silnice.

Aktualizace leden-2021
Naběháno už cca 18 tis. km. Stále jsem naprosto spokojený a neměnil bych. Bere olej cca 1 dcl na 1000 km, ale to je plánované a opravdu je třeba dolít. Pneu jsem měnil asi po 12 tis. km a dal jsem Michelin Anakee advanture, který jsou fakt super. Jinak jsem úplně bez závad. Vyšší plexi jsem bral od Isotta a funguje dobře. Teď ještě doplňuji vyhřívané ručky a mlhovky a budu naprosto spokojený. Už jen nějaký výlet za hranice.

Aktualizace červenec 2022
Najeto 26 tis. km a jsem s ní absolutně spokojen. Moto celou dobu bez jediné závady. Tedy abych nazapomněl, přestalo svítit přední světlo a protože LED, tak se mění celé. Zlaté žárovky. Moto už má nového majitele a věřím, že na ní nakroutí ještě moc pěkných kilometrů. Já jsem z důvodu většího pohodlí koupil BMW GS.

Sir_CHerokee
Sir_CHerokee napsal 30.03.21 v 20:52 10b.

Paráda!

JirkaV85
JirkaV85 napsal 13.01.21 v 09:34

S prodejcem jsem spokojený maximálně. Rozumí tomu opravdu velmi dobře a i s doplňky perfektně poradí. Jinam bych nešel. Snad se mě už letos povede vyrazit i za hranice ČR. Tak ať už je jaro

rudirt
rudirt napsal 12.01.21 v 14:37 10b.

Spokojen s prodejcem? Byl jsem v Ostravě na zkušební jízdě s V85TT
a opravdu odborníci a nadšenci.
Velice slušný nájezd na pneu - 12 tis.
Je vidět, že si to užíváš - 22 tis. za 2 roky slušnej oddíl!!!
Přeji mnoho spokojených km na opravdu parádní motorce!

Milan1963
Milan1963 napsal 12.01.21 v 02:38 10b.

JirkaV85
JirkaV85 napsal 15.06.20 v 11:14

Tak jsem si teště pohrál s naladěním podvozku a teď je jízda jak v terénu, tak na silnici jistější. Oba tlumiče jsem seřídil na středovou hodnotu a super.