Suzuki SV 650 (2002)

Vlastník fff_petra
Vloženo 11.4.2020
Aktualizováno 11.4.2020

Nekapotážovaná verze, spolehlivá, bezúdržbová, garážovaná, najeto pouze 23tis. km.

První dojmy - Motorku jsem měla přes 15 let (jsem 2. majitel)- při pořizování pro mě byla podstatná lehká ovladatelnost, spolehlivost a bezúdržbovost. "Véčkový" motor je srdcovka. Všechny tyto parametry splňuje.

Motorku bych doporučil pro - Nezáleží na tom, jestli jste začátečník nebo zkušený jezdec. Začátečník ocení lehkou ovladatelnost, pokročilý že je to takový univerzální old school 2vál. Jediné, komu bych tuto motorku nedoporučila, je 2metrový chlap, vypadal by na ní jako skládací metr.

Doplňky na motorce - snížené sedlo (měřím 160cm a dosáhnu doslova na špičky)

Hledala jsem lehkou, dobře ovladatelnou motorku, ze které dosáhnu. Důležitá byla také bezúdržbovost, protože jsem nemínila vrážet peníze do servisu- a tahle motorka byla super volba. Za 15 let jsem nechávala pouze jednou seřizovat ventily a pravidelně měnit olej. filtr. V r. 2018 jsem měnila baterii.
SV je vhodné ty, kteří hledají universální stroj- na asfalt i horší cesty. A také pro ty, jejichž cílem není pořídit si pokladničku, do které budou sypat peníze.

Čadil
Čadil napsal 11.04.20 v 19:50 10b.