Suzuki M1800 IntruderR custom (2007)

Vlastník okubic
Vloženo 10.4.2020
Aktualizováno 10.4.2020

Do toho stroje jsem se prostě zamiloval hned jak jsem ho poprvé viděl a když jsem na něm poprvé jel, úplně jsem mu propadl

První dojmy - Motorka mi padla hned při první jízdě do ruky, měl jsem nejdřív trochu strach z té ukrutné váhy, 315kg, ale při jízdě to není vůbec znát. Bezvadná ovladatelnost a ten motor s tím dokáže pěkně zacvičit. Trochu zlobí řazení, obzvláště z 1. na 2. stupeň, ale to je známý problém.

Doplňky na motorce - Kůží pošívané sedlo z paměťové pěny, kufry, plexi, airbrush vetřelce na nádrži, busta vetřelce na předním blatníku.

Ta motorka mi padla do oka, velká silná a především nádherná.
První svezení mě v mém názoru jen utvrdilo, motorka perfektně sedí na silnici, to obrovské zadní kolo perfektně přenáší ten brutální výkon.
Jedinou negativní věcí, co jsem na motorce našel je řazení na dvojku, to je opravdu jak u V3S , ale to je známý problém, přes který jsem do toho šel.
Mašinu si nejvíce užijete mezi 100- 140 km/h, u nižších rychlostí, popojíždění po městě, je hodně cítit ta váha.
Jako spolujezdec jezdí moje paní, a oproti předchozímu Dragstaru je spokojenější. Jinak toho spolujezdce na výkonu ani nepoznáte .
Mám ji první rok a neměnil bych.
Letos přes zimu jsem si udělal bustu na přední blatník a Matrin z www.maestroizm.cz mi udělal airbrush vetřelce na nádrž, je to fakt mistr.

pkkaca
pkkaca napsal 18.10.20 v 16:22 10b.

Bomba

Peterka72
Peterka72 napsal 17.04.20 v 20:22 10b.

Dobrá volba . Přeji hodně spokojených kilometrů .

jassiak
jassiak napsal 13.04.20 v 18:18 10b.

žižala.
žižala. napsal 11.04.20 v 20:31 10b.

Supr kousek.

Čadil
Čadil napsal 11.04.20 v 08:58 10b.

gratulace,super