Moto Guzzi Stelvio 1200 (2008)

Vlastník CCB_larry
Vloženo 7.4.2020
Aktualizováno 6.6.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

kvjeta
kvjeta napsal 30.12.20 v 19:10 10b.

Pěkná detailní recenze, dle popisu měla "chudinka" dost ošizený servis a macešské zacházení. Ke špinění motoru od oleje, zkontroluj si hadičku, co odsává olej z hlavy motoru, nevím, jak to má dělaný 4V ale na 8V je to dost častý problém, že guma popraská, sám jsem ji měnil, a většinou prý popraská jen ta u levého válce (přístup na výmenu je jak k penězům...). Palivoměr kecá, u mě to dělá 0,6-0,8l/100. Co se týče gum, pokud chceš hrubší vzorek, ale pořád jistý projev na silnici, můžu doporučit Continental TKC-70, suer i na mokru. Osobně mám už druhou sadu Pirelli Scorpion Trail II, a naprostá spokojenost, jezdím hlavně ve dvou, naložený a silnice.

kuzmič
kuzmič napsal 27.11.20 v 19:54 10b.

Pěkně ses rozepsal...
Držím palce, aby mašina vydržela, emoce přinášet umí...!!!

-Jandys-
-Jandys- napsal 25.05.20 v 01:33

Ještě přidej více fotek.

-Jandys-
-Jandys- napsal 25.05.20 v 00:31 10b.

Máš tu svou recenzi dobře rozepsanou a i různá místa na co bacha, určitě tím tak pomůžeš dalším zájemcům jakožto třeba i mě o koupi Stelvia.Je to asi 3.roky nazpět co jsem na jedné Guzzi akci zkusil a projel dva modely ale Stelvio mi uteklo od té doby mám jasno a vím že ta další bude ona.Stejně jako ty mám školu od Biga, toho stále jezdím a pryč už asi nepůjde, jen přibude k němu.Mimo to četl jsem u tebe v profilu a měl si s ním teda nervy.Tak ať tě ta krásná Italka poslouchá a vždy doveze domů bez poruch a jen s prima zážitky

CCB_larry
CCB_larry napsal 24.05.20 v 16:57

Vasco: Díky. Jak víš, ještě je na ní potřeba nějakých prací. Věřím, že pak už to bude eňo ňuno

spike-cz: Díky. Kontakty v pohodě. Nejspíš chyba startéru. Uvidíme. Punčochu promyslím. Budu kontrolovat, co tam létá za bordel. U nějakého z majitelů těchto mastodontů jsem četl, že se až divějí, co za bordel tam leze. Asi nějaký zatočený průvan

spike-cz
spike-cz napsal 23.05.20 v 14:02 10b.

Parádní popis. Gratuluju ke koupi.
K popsanému...
Kolikrát stačí odstranit oxidace z kontaktů baterie, takže bych nechal pracovat kontaktol.
Vzduchovej filtr ale měním po 10000km, motor to ocení. Navíc jsem na nasávací otvor pod sedlem upevnil silonovou punčochu pro eliminaci největšího bordelu.
Kolama dolů!

Vasco
Vasco napsal 10.05.20 v 08:53 10b.

Ahoj, parádní podrobná recenze stroje, klobouk dolů. Je v dobrých rukou a koukám, že o ní bude hezky postaráno. Odmění se Ti za to skvělými jízdními vlastnostmi a zážitkem z cestování. Ať Ti dlouho slouží a těším se brzy na motokafé! V.