Honda GL1800 GoldWing (2005)

Vlastník PanGW
Vloženo 7.4.2020
Aktualizováno 7.4.2020

Je auto na dvou kolech, všude budí respekt a obdiv. Na svou hmotnost velmi příjemná ovladatelnost.

Motorka koupena od kamaráda

První dojmy - Po osmileté zkušenosti s GW1200 to byl hodně vyšší level. Motorka mi padla okamžitě do ruky. Zaregistroval jsem obrovskou pozitivní změnu jízdních vlastností. Cítím se na ní mnohem bezpečněji. Je to náš mazlík. Cestujeme většinou ve dvou.

Motorku bych doporučil pro - Každému kdo preferuje pohodové cestování po naší vlasti a evropských zemích.

Doplňky na motorce - přídavná světla, předkopy, nosič, mnoho estetických doplňků

Motorku jsem si vybral proto, že jsem chtěl, aby spolujezdec měl stejné pohodlí jako řidič. Výsledek: má daleko větší pohodlí. Jezdíme s manželkou na výlety a dovolené již šestý rok a jsme s GW nadmíru spokojeni. Motor je příjemně pružný a velmi tichý, dá se při jízdě dobře komunikovat se spolujezdcem i bez interkomu. Hmotnost budí respekt, zvláště při pomalé jízdě, rozjezdu a zastavení je nutno přemýšlet. V jízdě je motorka velmi snadno ovladatelná, dá se říct, že jede skoro sama. Výhodou jsou tři prostorné kufry, na cestách je vše co vezeme sebou uzavřeno a uzamčeno. Spotřeba se pohybuje okolo 6,5 l plus-mínus podle typu jízdy. Zatím nás nenechala nikde na holičkách.

Čadil
Čadil napsal 07.04.20 v 19:11 10b.

paráda,přeju mnoho bezpečných km

David182
David182 napsal 07.04.20 v 19:10 10b.

Pěkný parník Tak ať to jezdí

CCB_larry
CCB_larry napsal 07.04.20 v 15:56 10b.

Stylová trojka!

Guga
Guga napsal 07.04.20 v 15:56 10b.

Pěkný kousek

hardwyred
hardwyred napsal 07.04.20 v 15:20 10b.

To aby měl člověk kapitánský průkaz na parník