Honda PCX 125 (2019)

Vlastník STOCK
Vloženo 6.4.2020
Aktualizováno 27.10.2020

Montáž vrchního kufru

Vloženo: 08.05.2020, Uskutečněno: 08.05.2020, Stav tachometru: 2457 km, Zhlédnuto: 130x

Rozhodl jsem se rozšířit úložné prostory pro případné delší moto - výlety a začal hledat "ten správný" top case. Hledal jsem kufr, který by pobral všechny nezbytnosti, bez kterých nelze na cestách být Nic malého ale ani nic přehnaně velkého. Kufrů různých značek a tvarů je spousty ale možností si je někde prohlédnout, porovnat jak vypadají na Hondě PCX zas tolik ne. Takže jsem projížděl net, hledal kufr, co by mi padl do oka a pak videa nebo fotografie s jeho instalací. Nakonec padla volba na kufr SHAD SH40 cargo .
Jelikož hned druhý den po doručení, jsme měli domluvený moto trip Český Krumlov - Vranovská přehrada, tak jsem samozřejmě spěchal s montáží abych ho hned pokřtil prvním výletem
Kufry se většinou dodávají jako sada kufr + plotna, tak je potřeba vždy řešit nosič kufrů, tzv. montážní sadu na daný typ motocyklu.
Byť je nosič objednán ale zatím nedoručen, musel jsem řešit uchycení kufru stylem na "sprosťáka", tzv. co dům dal. Jako provizórium dobré, svou práci to dělá zodpovědně ale estetická stránka věci dostala pěkně na prdel, takže se nemám čím chlubit
Až dorazí origo mont. sada, hodím sem více fotek a video z montáže.

Tak nakonec jsem si nechal nosič kufru udělat na míru tak, aby samotný kufr byl co nejblíže sedla:

• Výměna plexi

Tak jsem se dnes konečně rozhoupal a zrealizoval výměnu plexi na své Hondě PCX. Projížděl jsem různé info o výrobcích, produktech a recenzích na jednotlivá plexi až mi v hledáčku zůstalo plexi PUIG V-Tech Line Touring.

Vloženo: 24.04.2020
    Uskutečněno: 24.04.2020