Honda PCX 125 (2019)

Vlastník STOCK
Vloženo 6.4.2020
Aktualizováno 27.10.2020

Hledal jsem skútr na pojíždění po městě. Našel jsem skútr i na delší cestování.

Honda Forza 125: vysoká cena

První dojmy - Spolehlivá, jednoduché ovládání, líbivá :-)

Hledal jsem skútr na cesty do práce, na chatu a blízké okolí. Chtěl jsem nový stroj, co mě uveze (191 cm, 120kg). Projížděl jsem recenze různých značek a pak následně recenze prodejců a servisů. A ze všeho toho hledání mi zůstala v hledáčku Honda PCX. Ten design chytne každého. Koupil jsem ji v červenci 2019 a jezdil dokud jsem k ní nepřimrzal.
Je to strašně pohodlná mašinka s návykově tráveným časem a krásnou spotřebou budící někdy dojem, že jezdí snad na vzduch.
Motor je dostatečně silný na to se s mou vahou rozjet (za ideálního počasí ...) na víc než 100 km/h V kopcích to samozřejmě je o něčem jiném. Ale jak říkám, jeho výkon je dostatečný.
Brzdy mě už dostali z pár malérů, jsem rád, že se na ně můžu spolehnout. Příjemně se dávkují, reagují plynule a bez vadnutí.
Podvozek příjemně žehlí mírné nerovnosti ale umí i pořádně kopnout, když si nedáte pozor a vjedete s ním do příčné díry. Pod sedlo se vleze přilba, nepromoky a ještě zbude místo na pár drobností. Je vhodná jak do přecpaného města tak i na delší výlety.

STOCK napsal 17.10.23 v 15:01

MYSCHAN
mám to taky tak

Myschan
Myschan napsal 17.10.23 v 12:16 10b.

PCX je super, že já k tomu nedošel dřív. Ať slouží

STOCK napsal 12.01.21 v 18:08

Gogo18
Jj, dělá mi jen radost

Gogo18
Gogo18 napsal 10.01.21 v 20:29 10b.

Je to super stroj

STOCK napsal 07.04.20 v 21:33

Ahoj,
zada neboli vubec a to na ne trpim. Ale prdel mam nejakou rozmlsanou Forza je super svou vybavou, ktera mi ale prijde predrazena.