BMW F 650 GS (2002)

Vlastník Stredisko
Vloženo 6.4.2020
Aktualizováno 6.4.2020

Bmw gs 650 37 kw snížena na 25 kw. Lze řídit od 18 let

První dojmy - Motorka mě padla hned co jsem na ni nasedl. Koupil jsem ji v základu. Jízdní vlastnosti super pocit z jízdy taky super vzhled na jedničku

Motorku bych doporučil pro - Motorka je nejvhodnější pro osobu od 18 let ale musí být stažena!!

Doplňky na motorce - Blastry, Plexi , vyhrev rukojeti, padáky, držáky kufru, kufry hliníkové big husky a přídavné světla.

Motorku jsem koupil od známého.
Motorka měla najeto pouze 13000 km, hodně lidi tomu nevěří, ale já jo. Stav je jak nová, pneu tam byli ještě nové originální co dávali ve fabrice. Na moto bylo dělané jen pretesneni gufer na vydlích, olej filtry, brzdová kapalina a chladicí kapalina.
Motorkou jsem velmi spokojený, mám ji pouze půl roku, když jsem ji kupoval tak měla 37 kw. Měl jsem papíry jenom do 35 kw, musel jsem volat do bmw, aby mě tu motorku stáhli. Tam mě objednali, mělo to trvat jen jeden den, motorka tam byla týden ? protože na to neměli díly volal jsem tam každý den pořad se na něco vymlouvali, ale povedlo se a byla i pěkná cena za to, samozřejmě motorka je plně otevřená.
Motorku jsem kupoval v základu, jedine co měla jsou vyhřívané rukojete. Motorce jsem dělal jako první padaci rámy, potom držáky na kufry, kufry jsme kupoval od big husky, mám tam nové plexi a teď budu dávat přídavné světla jen čekám až mě přijdou.
S motorkou mám už najeto cca 7 000 km je fakt super a doufám ze i spoustu kilometru mě bude fungovat ?
S motorkou mám ještě další plány např. Zvýšení sedla protože tam je od výroby snížené a vypadam na tom strašně ? budu dávat předbezne foto co vše na tom dělám. Samozřejmě nesmí chybět souprava na motorku BMW Rallye 3.

Hlavis-junior
Hlavis-junior napsal 15.04.20 v 10:11 10b.