renocar_unor

Triumph Street Triple (2012)

Vlastník klukzpardubic
Vloženo 5.4.2020
Aktualizováno 22.8.2020

Tříválcový naháč a dvě světla vpředu? Každý hned ví, o čem je řeč ...

Motorka koupena od FIRMA:RESTA racing (Holice) - Výborný prodejce i servis motocyklů všech značek. Doporučuji!

První dojmy - K ježdění jsem se vrátil asi po 6 letech, kdy jsem si dodělal řidičák na neomezený Áčko a Triumph je tak vlastně moji první velkou motorkou. První jízda by se dala shrnout slovem WAU! Motorka mi hned od začátku padla do oka svým designem, skvěle se na ní sedělo a má výborný zvuk. Nebylo třeba vymýšlet další varianty. Byla to láska na první pohled!

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil začátečníkům i pokročilým jezdcům. Svým výkonem a vzhledem okouzlí každého pilota i pilotku!

Doplňky na motorce - Motocykl je v originálním stavu, prozatím bez doplňků.

Motocykl jsem zakoupil v červnu roku 2019 u východočeského prodejce Resta Racing v Holicích s nájezdem 16 500 km! Motocykl byl dovezen ze zahraniční a hned po dovozu jsme provedli celkový servis.

Hned po koupi motorka získala jméno "Bělouš " .. Nová dobrodružství s Běloušem tak hnedka v létě mohla začít ...

Během roku 2019 jsem najel asi 2000km po České republice, takže nebyl moc čas poznat se se strojem, ale i za ty pouhé dva tisíce kilometrů mě britský tříválec dokázal oslnit a předvedl své ojedinělé kouzlo..

20.9.2020
Zúčastnil jsem se motoškoly ve Vysokém Mýtě, další fotky jsou v deníku !

4.3.2020
Na Běloušovi byl proveden jarní servis - výměna zapalovacích svíček, oleje, filtrů, veškerých kapalin, atd... Jsme plně ready na sezónu 2020!