Honda NT 700V Deauville (2006)

Vlastník Le-wi
Vloženo 4.4.2020
Aktualizováno 24.4.2022

Spolehlivá a hodná Honda, bezúdržbový pohon kardanem, výborně chrání před nepřízní počasí, ciltivá na boční vítr a turbulence, hodně úložného prostoru, pohodlné sedlo, pro ženu výborný cestovní stroj na pohodové ježdění.

Motorka koupena od Zděděná po manželovi :-)

První dojmy - Je těžká, zvládnu to? Musím si dávat pozor na náklon na místě, sledovat kam dávám nohy, abych motorku po zastavení udržela. Parádně se na ní cestuje, je pohodlná.

Motorku bych doporučil pro - Měla jsem strach, že toto není motorka pro ženu vzhledem k její váze. Ale po první sezóně a skoro 7.000 km jsem změnila názor. Těžká je jen na místě, při jízdě je to s ní úplně v pohodě. Mám z ní radost a těším se na další sezónu.

Doplňky na motorce - Ke všemu, co už na ní bylo od manžela, přibyl měřák tlaku v penu - moc šikovná věcička.

Věděla jsem, do čeho jdu. Několik let na ní jezdil manžel a když se rozhodl jít do silničního endura (také od Hondy), řekla jsem, že si jí zkusím. A po pár jízdách jsem se rozhodla, že si ji nechám na stálo. Manžel se o ní dobře staral, takže je v perfektním technickém stavu a bylo by škoda dávat jí pryč, když rádi cestujeme. BMW F650CS Scarver, na kterém jsem doposud jezdila, je taky parádní motorka. Moc jsem si jí oblíbila a tak jsem řekla, že si nechám Hondu na cestování a současně Scarver také zůstane doma na cesty kolem komína. Manžel nebyl proti a tak se stalo, že mám různé motorky na různé cesty
Víc informací o Deauvillce a další fotografie najdete na profilu manžela: https://www.motorka.../motorka/?mid=108918

15.11.2020
Kvůli koronaviru byla sezóna chudší, přesto jsem najezdila přes 6 tis. km. Moc pěkná byla dovolená na motorkách jen ve dvou s manželem. Během sezóny byl pravidelný servis, motorka šlapala celou sezónu bez jediné chybičky. Jsem s ní na motocestování po dvou odježděných sezónách hodně spokojená.

24.4.2022
Na konci sezóny 2021 jsem se zahleděla do Moto Guzzy V7 Speciál 850 a již na ní mám několik tisíc kilometrů najeto. Je to nižší a lehčí motorka, proto se na ní cítím bezpečněji - dosáhnu celýma nohama na zem. Z tohoto důvodu nabízíme tuto spolehlivou a pohodlnou cestovní Hondu NT 700V Deauville k prodeji. Věříme, že si jí najde majitel, kterému bude i nadále spolehlivě sloužit a dělat radost. Já jsem s ní byla maximálně spokojená, jen na mě byla velká a těžká, hlavně při manipulaci na místě.
Dne 18.3.2022 proběhla nová STK, zcela bez problémů a nyní je na další 4 roky.

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 03.02.22 v 09:29 10b.

Kult cestáček ,taky jsem ho měl v hledáčku...

wi_tack
wi_tack napsal 10.04.20 v 13:53 10b.

Jsem rád, že zůstala doma a že ti to na ní tak dobře jde Tak hlavně hodně šťastných návratů

OldCrow
OldCrow napsal 05.04.20 v 14:45 10b.

Pěkná

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 05.04.20 v 09:55 10b.

Čadil
Čadil napsal 05.04.20 v 08:53 10b.

gratulace,hodně km