Suzuki SV 650 (2000)

Vlastník Tominop
Vloženo 2.4.2020
Aktualizováno 2.4.2020

Hravá, zátah dvouválce dává pocit, poctivého železa.

První dojmy - Malá motorka pro menší postavu, na mých 183 cm už je malá a nohy nepasují do prolisu nádrže. Jinak jízda super zátah dvouválce se mě zalíbil a tak si jí občas tajně půjčuji od ženy pro kterou jsme jí kupovali. Tím že je to naháč tak člověk s tím moc neletí spíš si užívá jízdu.

Motorku bych doporučil pro - Pro menší postavy a na začátek jelikož dvouvál odpustí při rozjíždění díky krouťáku, ale zase není schopné bloknout kolo při rychlém podřazení

Vybírali jsme stroj se ženou, nejdříve jsme objeli pár bazarů, aby si na motorky sedla a vyzkoušela si jaká pro ní bude nejlepší vzhledem k posedu a váze stroje. Volba padla na SVéčko a jelikož jsou ceny v bazarech trošku přemrštěné( z mého pohledu když nová stojí 150 000 Kč tak se mě zdá 50000 za 20 let starou motorku trošku přemrštěná cena) začal jsem hledat po bazarech. Nakonec jsem našel 10 let neježděnou , riskl to že jí neuvidím v chodu a vyrazili jsme pro ní. Přivezli jsme jí a začal proces zprovoznění, proplachnutí a výměna všech provozních kapalin, vyhnání rzi z nádrže a hlavně vyčištění a seřízení karburátorů. Samozřejmě nové gumy a řetězovka. Pneu byli sice pěkné, ale rok výroby 2005 mluvil za vše. pak už jen nová zrcátka za původní která už moc nefungovala a vyrazilo se na STK.Ještě jsme nechali přečalounit obě sedla což byl také oříšek , ale nakonec jsme našli pána vedle ve vesnici, který nám to do druhého dne udělal a vzal si 1000 Kč .Od té doby na ní žena najela 5000 km a je spokojená a zatím se jí nechce zbavit i když jsem jí nabízel že už se vyjezdila a koupíme novou.

ORi_SV
ORi_SV napsal 15.11.20 v 21:09 9b.

Pěkná :) ta modrá jí prostě sluší A ohledně té ceny, ano, 50 tisíc je dost, ale přece jen, na SV je to velmi silná stránka. Ceny si budou držet už kolem 40 tisíc snad napořád a klesat to už prostě nebude. Ať slouží!

R8man
R8man napsal 03.04.20 v 16:54 10b.