Suzuki GSX 1400 (2003)

Vlastník bashira
Vloženo 2.4.2020
Aktualizováno 2.5.2020

Teprve se seznamujem zatím jsem ji dopřál nové obutí plexi a všechny led blinkry a podkovu na nádrž sw mototech novej olej motor a vidlice nová řetězovka a pár dalších věcích najeto asi 150km max

Motorka koupena od FIRMA:Moto Rakovník (Rakovník I) - Vše v pořádku dle mě standart

První dojmy - Pořád mám respekt z váhy a mohutnosti a zatim jsem na ni neohrabanej motor tahá pěkně ale je hodnej ? Jel jsem sní domu cca 50km a dobrý docela to šlo doma v garáži jsem upravil brzdovou a spojkovou páčku, jinak jízda v rámci předpisů vesnice 50-60 mimo 90kmh a když jsme potahal i trochu více ale byla to první jízda:)

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny kdo chtěj poctivého naháče s hodným motorem a nebojí se váhy spíše pro klidnou jízdu a výlety s manželkou

Doplňky na motorce - Plexi retrovisions pluig, zrcátka do řídítek M-style, led blinkry M-style, padací rám

Ahoj proč jsem vybral? chtěl jsem naháče ale trochu hodný 4 válcový motor který může v pohodě jet městem aniž bych musel pořád řadit hledat neutral cukat atd proto padla volba na Japonce ale zároveň jsem chtěl něco za co když vemu tak pojede a to gsx 1400 splňuje na 1 jediné co mi k té motorce nejde tak podvozek to mohl být lepší ale na normální lítání to stačí bohatě asi tak...tak jsem holku ještě prestrikal...

R8man
R8man napsal 04.04.20 v 22:59 10b.

Krasavec

bashira
bashira napsal 02.04.20 v 20:32

Děkuji

Čadil
Čadil napsal 02.04.20 v 19:38 10b.

pěkná a 2 laufy