ČZ 125/476 (1970)

Vlastník MarekPalovic
Vloženo 2.4.2020
Aktualizováno 2.4.2020

Moja krásna, červeno-čierna ČZtka, ktorá je síce robená na cesty ale neprekvapí ju ani les alebo hora.

První dojmy - Keď som ju kupoval, tak bola v dezolátnom stave a ledva sa nám ju podarilo roztlačiť. Nakoniec sa však stalo a za poriadneho hluku a dymu sa motor rozburácal. Hneď ako som na ňu prvýkrát sadol som vedel, že je tá pravá.

Hneď ako sme ju doniesli domov sa začalo rozoberať a opravovať čo sa dalo. Dostala nový lak, mnoho doplnkov a uvažovalo sa aj o výbruse. Valec však vyzeral dobre a peňazí bolo málo, tak sa to hneď zamietlo. Nakoniec sa tomu aj tak nevyhla, lebo sa mi ju raz nešťastne podarilo pridrieť. Ďalším problémom bola neustále hrdzavejúca nádrž, ktorú bolo treba stále čistiť. Problém sa vyriešil ošetrením nádrže kaučukovou hmotou. Zostalo už len pár detailov, ktoré sa neskôr postupom času doladili a doladia.

Je to cestná motorka a to naozaj cítiť. Po asfalte ide úžasne ale neprekvapí ju ani les alebo hora. Motor ide krásne a vďaka výfuku má aj úžasný zvuk. Motorka je tiež výborne ovládateľná a keď sa všetko poriadne spraví, tak je veľmi spoľahlivá.

Je síce trikrát staršia ako ja, no ide ako za mlada a užíva si to.

Motorka pri kúpe

Moto s novo nastriekanými dielmi ešte pred výbrusom

Už len nálepky a pár detailov

pp377
pp377 napsal 19.04.20 v 19:27 10b.

Moc pěknej kousek.

Targus
Targus napsal 02.04.20 v 21:41 10b.

Chlape, já tě chytit s tohle motorkou v lese, alebo v hore, tak ti nakopu zadek.
Ne kvůli přírodě, ale kvůli té chuděrce motorce.

Neprodávej. Časem přijdeš na to, co máš doma. Těch pár peněz, co bys za ni dostal, za to nestojí.

jannoves
jannoves napsal 02.04.20 v 21:10 10b.

Super, moc pěkná

Milan1963
Milan1963 napsal 02.04.20 v 18:30 10b.

Moc hezká, tak at' ti i dál dělá radost.

jawatar
jawatar napsal 02.04.20 v 18:27 10b.

Zbožnuji malorážky a tato je jedna z nich!!
Parádní moto!!