PROFIL MOTORKY

Honda CB 500X (2019)

Aktivní Profil uživatele

Vlastník Pandrhola
Vloženo 31.3.2020
Aktualizováno 31.3.2020
Zobrazeno 796x
HODNOCENÍ PROFILU OD 3 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 9.7

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 5 záznamů

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Duchodcee
Duchodcee napsal 02.04.20 v 15:58

no mladý ten řidičák ještě nemá, a kdo ví kdy otevřou autoškoly, takže tuto sezónu jak to vypadá bych ji měl jen pro sebe,..
Ta černá barva mě na motosalonu zklamala, na fotce vypadá mnohem líp než je realita a bílá mi přijde lepší,.. nicméně zas jen z fotky, proto díky za tvé porovnání co si napsal.
Nechce se mi kupovat něco co jsem neviděl, ale zatím to vypadá tak, že se to nějakou dobu nezmění, takže jak píšeš... abych se dočkal.
Díval jsem se na tu kappu a cenově to vychází dost dobře, držák si bral taky alternativní ?
Díky za tip, Milan

Pandrhola
Pandrhola napsal 02.04.20 v 13:45

Díky chlapi a ať vám to taky jezdí kolama dolů.

Milane, jestli synator udělá A2 a koupíš tuto hondici, tak se připrav, že ti ji asi jen tak nepůjčí. . Za mě rozhodně bílá, protože s ní vyniknou tvary. Já chtěl taky černou, ale když jsem je viděl vedle sebe tak nebylo co řešit. Já mám všechny doplňky od kappa-dobrá cena/kvalita. Kufr je kn35 a já se do něj sbalim na celý tyden+jsem měl boční plátěné brašny, ale ty letos nahradím vakem za sebe na místo spolujezdce. Rozhodně doporučuji zakoupit ochranu spodku motoru a po blastrech se dívej aby měly kovovou výztuž, jinak nejspíš při prvním lehnuti prasknou a s nimi i páčky. Já koupil bez té výztuhy a teď vím, že jsou jen proti větru. No nezbývá mi než doufat, že vydrží, nebo že nelehnu nějak blbě.

Koupil bych ji teď, začíná jaro a korona tady nebude věčně. Snad... Každopádně ať na ni pak nečekáš do půlky léta. Cena dolů nepůjde, to by je prodávali se ztrátou.

Duchodcee
Duchodcee napsal 02.04.20 v 12:44 10b.

Ahoj,

gratuluji k výběru, také jsem byl rozhodnutý si ji letos pořídit.
Jen jsem ještě zvažoval barvu, ale asi se mi líbí nejvíce bílá - stejná jako ta tvá, nicméně jsem ji ještě chtěl vidět v této barvě naživo, na letošním motosalonu měli jen černou a červenou .
Měl jsem starší kousek Intrudera 750, ale dost mě stály opravy a moc často jsme nevyjížděl - byl jsem rád, že šla pryč. Chci proto novou motku a tohle mi přijde jako nejpraktičtější volba, jízda do práce, sem tam se odreagovat po okreskách kolem komína a zvládá i delší cesty. A také z důvodu co píšeš - takový lepší skůtr do rodiny, navíc si synátor chce dělat A2, a tohle je pro začátek ideální volba,..
Benelku 502x jsem zavrhl z úplně stejných důvodu jako ty, vypadá "dospěleji" a cenu i výbavu má lepší, nicméně nevěřím, že na tom bude kvalitativně jako Honda a jako starší moto bude určitě Honda hodnotnější.
Zatím ještě polemizuju, zda do toho jít právě v této koronavirové době, bude cena nižší, nebo naopak zdrahnou vzhledem k očekávanému propadu poptávky ?
Příslušenství bych k tomu bral stejné jako uvádíš ty a chtěl bych tě požádat o tvůj názor - zda bys s odstupem času bral origoš od Hondy, nebo raději alternativy ? (zajímá mě hlavně ten kufr). Díky, s pozdravem Milan.

Kokška
Kokška napsal 02.04.20 v 11:24 9b.

Ahoj.
Ať Ti slouží a dělá radost.
Také jsem na ní loni přešel z CB500 "staré".
Kdo jí má, ten ví proč a o tom tahle motorka je.
Jen jsem přezul na Avon Trial Ride, Avonky jsem jezdil i na starých CB ( žena má svojí 500S) a pro tento typ motorek jsou prostě boží.
S pozdravem Pavel,.

Pupi04
Pupi04 napsal 31.03.20 v 14:36 10b.

Blahopřeji k volbě , já si vybral trochu jinou variantu .
Tak vždy jen pro potěchu a kolama doluTOPlist