Honda NC 750X (2018)

Vlastník Agemo
Vloženo 30.3.2020
Aktualizováno 30.3.2020

Honda NC 750X/DCT - dělá to, co se od ní čeká!

První dojmy - Začal jsem jezdit po 20 letech, takže to beru, že jsem opět začátečník. NC jsem vybral na doporučení kamaráda a musím říct, že to bylo asi nejlepší rozhodnutí. Nejsem žádný závodník, takže spoťáka nepotřebuji a NC mi plně vyhovuje.

Po 20 letech jsem se potřeboval trochu rozjezdit a jelikož mi kamarád doporučil tuto motorku, tak jsem po ní zapátral a koupil půl roku starou s najetými 4.500 km. Já jsem loni na NC najel 12.500 km a spokojenost veliká. Popravdě, občas bych uvítal o pár koní navíc (hlavně při předjíždění delší kolony), ale v podstatě jinak ji nemám co bych vytkl. Automat funguje naprosto skvěle a na kecy typu (to je jenom veliký skúrt) jsem si už zvykl. DCT se chová přesně tak, jak funguje DSG v autě.
Jestli budete chtít jezdit ve dvou, tak se ale raději poohlédněte po něčem větším a silnějším. Pro 2 to na dlouhé cestování není. Když jsem naložil zadní a 2 boční kufry, tak jsem byl na hraně.
Chystám se ji vyzkoušet při nějaké delší cestě. Loňské Slovensko asi nebude ta pravá prověrka, i když musím konstatovat, že při návštěvě Dukelského průsmyku jsem projížděl dost drsným terénem a motorka vše zvládla na jedničku.

Hunyady
Hunyady napsal 04.04.20 v 13:38 10b.

Ahoj, taky ji mám a jsem spokojený. Jezdím většinou sám a výkon mi ani nechybí. A ve dvou mi nechybí ani tak výkon, ale pořádné brzdy. Přesto bych ale neměnil, NC mi dělá radost. A tobě ať ji dělá taky .

Duster93
Duster93 napsal 31.03.20 v 12:28 10b.

Taky jsem s ní velmi spokojen

Zdeněkhr
Zdeněkhr napsal 31.03.20 v 10:16 10b.

super mašina

Pupi04
Pupi04 napsal 30.03.20 v 22:23 10b.

Tak jako kdybych ten text už někde viděl
Skvělá volba, tak jen vždy pro potěchu a kolama dolu

Geodet
Geodet napsal 30.03.20 v 21:36 10b.

Super stroj, ať ti dělá radost.