Ducati Monster S4R S Testastretta (2007)

Vlastník Honza90
Vloženo 30.3.2020
Aktualizováno 26.2.2021

Běžný servis po koupi

Vloženo: 18.05.2020, Uskutečněno: 10.04.2020, Stav tachometru: 34300 km, Zhlédnuto: 23x

Tak ještě před přihlášením a nějakou větší projížďkou muselo dojít k výměně všech provozních kapalin a baterie. Takže nový olej + filtr KN, výměna brzdové kapaliny (přední+zadní+spojka), výměna chladicí kapaliny. S brzdovkou jsem vyčistil i třmeny a zkontroloval obložení a myslel jsem, že tím servis skončil

Aktuálně (19.5.2020) mám objednaný utržený silentblok budíků a chystám se na boj proti otřesně vibrujicím řidítkům při prudčím brždění. To je tak, když kupujete motorku na konci prosince a testovací jízda proběhne v asi tak 50m v podzemních garážích

Figi25 (59) napsal 19.05.2020 v 15:11

To mě zajímá. Mám stejný problém s brzdami. Poznal jsem to až na Červenohorském sedle. Musím zajet za mechanikem, ale ještě jsem neměl prostor. Zatím jsem slyšel, že to budou kotouče

1 reakce

Honza90
Honza90 27.05.2020 v 15:24

Poznal jsem to na stejném místě jako ty :D Co jsem zatím načetl, tak 90% dávám kotoučům. Příští týden chci zkusit dotáhnout krk řízení. Když to nedopadne, tak kupuju nové kotouče a desky. Dám Ti sem pak vědět jak to dopadlo ;)