Suzuki DL 1000 V-Strom (2003)

Vlastník Bady5
Vloženo 28.3.2020
Aktualizováno 21.4.2020

Motorka je pro mě úplně v pohodě. Výkon super a jízdní vlastnosti taky v pohodě.

Yamaha TDM 900: Prostě mi nesedla do ruky. A teď sem i rád.

První dojmy - Potřebuje trochu víc péče...

Motorku bych doporučil pro - Neví zda nejvhodnější... ale je to takovej parník. Tak asi pro starší klidnější co spíš cestují dál než nějaký závody.

Motorka je podle mého moc pěkná. Přesně tento stroj jsem si přál. Po koupi jsem pomalu přicházel na nedostatky. Ale ne motorky ale předchozího majitele!!! Zainvestoval jsem do ní nějaké peníze. Nejvíce do podvozku a brzd. Také jsem seřídil ventily a klapky karburátorů. A také nové pneu. Motorka teď šlape neskutečně!!! Podvozek reaguje naprosto přesně. Na brzdy se teď mohu 100% spolehnout. Spotřeba je podle toho jak jí budete točit. Pokud pojedete v v klídku jedete kolem 5L /100Km. Pokud budete využívat potenciál motoru a ten je parádní. bude spotřeba 7 - 8 L /100Km. Také jsem dal menší přední ozubené kolečko. Z 17 na 16 zubů. Doporučuju! Motorka je klidnější v nízkých otáčkách.
Motorka je sice cestovní enduro ale je to spíš cesťák. Po nějakém čase sem se naučil načist chyby z počítače. Je to jednoduché a nepotřebujete žadno diagnostiku. Vše motorka umi sama. Dokonce seřízeni TPS. Je to muj mazel. Jo a dostala taky nové plexi viz. nové foto.

biosák
biosák napsal 29.03.20 v 19:03 10b.

Clint.
Clint. napsal 29.03.20 v 07:06 10b.

Pěkný kousek, je dobře, že si ji vdechl nový život, za to jasná desítka, přeji pohodu do sedla a spoustu spokojených kilometrů

jiřus69
jiřus69 napsal 28.03.20 v 22:19 10b.

Smekám před tvoji šikovností a vidím že si spolu dobře rozumíte