Suzuki GS 500E (1993)

Vlastník Adamcajel
Vloženo 28.3.2020
Aktualizováno 12.9.2020

Moje první motorka, na vyježdění.

Motorka koupena od FIRMA:Milan Stuparič - MotoShop Tábor (T

Honda CB 500: důvod neuveden

První dojmy - Když beru v potaz manipulaci se strojem, srandu na něm, příjemný zvuk, tak bych řekl že je tato motorka ideální do začátků. Pro zkušenější jezdce to může být už jen taková hračka, na pohrání.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci a ženy.

Doplňky na motorce - Remus výfuk včetně svodů.
Závaží do řídítek.
Čelní štít.
Homologované LED blinkry.
Zrcátka do řídítek

Stroj jsem si vybral z výše uvedeného důvodu.

Jelikož je vhodný pro začátečníky. Už jí mám nějaký ten pátek ale byli s ní starosti, a musela se po koupi dát do pořádku. Předchozí majitel u ní dělal GO a přestříkal motor na černo. Aktuálně má za sebou výměnu hadiček od přívodu benzínu, ty co tam byly předtím byly rozleptané od benzínu. Nadále jsem vyčistil karburátory, řetězovku.
Výměna oleje, vzduchového filtru, brzdovou kapalinu, svíčky.
Karburátory se nechaly i seřídit a nastavila se správná výška plováku.
Vyměnilo se těsnění plovákové komory včetně O-kroužků jehlového ventilu, plováku.
Opravil se palivový kohout kde byli prohozené polohy.
Koupil novou baterii.
Tento kompletní servis jsem musel udělat po koupi, jelikož motorka se začala dusit v nízkých otáčkách.

S motorkou aktuálně jezdím cca rok a půl, chvilku mi totiž stála. Musím uznat že s ní je sranda, na to že je babička :D . A lépe se s ní dá naklánět. Jen z ní bolí prdel po delší jízdě :D

Ovladatelnost je parádní, hlavně pro začátečníky, brzdí hodně citlivě, startuje na škrtnutí. Po kompletním servisu jezdí jak nová. Má novou STK kde prošla bez problému.

Čadil
Čadil napsal 06.04.20 v 09:31 10b.

jiřus69
jiřus69 napsal 28.03.20 v 22:30 10b.

Moc pěkný. Tak ať vám to spolu jezdí

Millton
Millton napsal 28.03.20 v 20:22 10b.

Pěkná stíhačka pilote