journeyman_brezenPROFIL MOTORKY

Yamaha XT 660 Z Tenere (2008)

Aktivní Profil uživatele

Vlastník kozdic
Vloženo 25.3.2020
Aktualizováno 4.4.2020
Zobrazeno 1 275x
HODNOCENÍ PROFILU OD 12 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 9.9

Popis motorky


Koupil mi ji brácha,teda já mu poslal hrachy a on mi pro ni dojel,zkouknul,zaplatil a přivezl do garáže,protože já byl dlouhodobě mimo ČR a než bych se vrátil tak by byla prodaná a třeba by už jiná na netu nebyla,nebo byla,ale už by se mi nelibila...no zn

Více fotografii

Výška jezdce: 177 cm

První dojmy - Hmm,první dojem když jsem otevřel garáž a viděl ji?...KU__A ta je ale vysoká(byla na centrálnim stojanu) Konečně pořádná motorka na kterou když lezu ,tak musim vykopnout nohu vysoko jak Chuck Noris když chce kopnout ňákýho lumpa do hlavy...nevim proč,ale měl jsem z toho pocit jako,že mám konečně fakt motorku s velkym M. No a když jsem ji nastartoval a slyšel ten parádní zvuk jednobuchu umocněnej dvěma koncovkama Leo Vinche? Kdyby za mnou nestála rodina,tak se tam radostí rozbrečim...jóóó byl to fakt hukot.

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi co chtěj motorku 50 na 50 terén-silnice a pro vyšší postavy.

Doplňky na motorce - Jo jsou a je jich moc a nechtějte vědět kolik už mě to stálo. Ale tak do hospody nechodim,nekouřim,nefetuju a ženskou mám doma zadarmo,tak za něco ty hrachy utratit musim,ne?

Recenze

Někdo píše že motor je slabej a chybí ji šestej kvalt...na dálnici možná,ale kdo jezdí dobrovolně po nudný a trapný dálnici kdž na okreskách je toho tolik k vydění a dobrodružství čeká na každym desátym metru?a kde se dá sjet do terénu kdykoliv,když vidíte nějakej hezkej kopeček ze kterýho bude úžasnej výhled?
Takže to je jedna z věcí co se mi na ni moc líbí,že nejste limitovaný povrchem silnice,ale můžete si sjet kdykoliv mimo a mrknout se kam vás to zrovna táhne.
Další je ten zvuk... je fakt úžasnej,já osobně se občas jedu projet bez helmy někde po louce,ať si to užiju naplno,přece jen to helma kapku tlumí. No a střílí to a střílí to jako ,že dost,ale to mi fakt neva...jen ať se lidi otáčej aspoň jste na ty silnici slyšet a to beru jako další bezpečnostní prvek. Prej se to dá nějak utlumit,ale próóóč?
Posez je super,řídítka vysoko záda rovný na dlouhý cesty ideálka. Loni sem byl s bráchou v Polsku na Helu...Hel je přeplněná nudle lidma,tak nebylo o co stát,ale motorka byla super...600km denně bez problémů...
Spotřeba je v cajku (něco kolem 5) jen bacha na ukazatel paliva,když začne blikat rezerva,tak tam je většinou ještě kolem 10 l,což je ještě skoro 200km.
Veřim ,že bych na nádrž 500km dal (nádrž je na parádních 23 litrů :) )
V terénu je v klidu,ikdyž váha je už znát. Já mám za barákem vojenskej prostor,tak jezdim hodně tam(tankovky,lesni cesty,louky a lesy) a málokdy se musim otočit a vybrat jinou cestu,protože by to bylo nad naše síly. Často mě překvapí co všechno dá a to tam nemám žádnej extra drapák.
Už moc nevim co psát a je půlnoc a chce se mi spát,tak to bude zatim všechno.
Jo a bacha na ten jednobuch,nic neodpustí,už se mi stalo,že jsem ho v prudký zatáčce podtočil a chcíplo mi to a seklo se zadní kolo...fakt hnus prát pak ty trenky.

Update: Dodělal jsem pro ní novou masku a nainstaloval ji tam. Polep Dakaru sem zvolil protože to bylo i na starý masce a red bully(kteří nejsou červený,ale zlatý) protože mi red bull chutná.No a to už bude asi všechno co jsem si na ní chtěl vyměnit,nebo přidat,takže teď už jen zvesela jezdit ,nebo ji položit a začít znova...

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
kozdic
kozdic napsal 03.04.20 v 22:50

Díky pánové za pozitivní komenty...

sekáčmagor
sekáčmagor napsal 01.04.20 v 22:08 10b.

Pěkná...Cuká ti to taky?

rici11
rici11 napsal 01.04.20 v 09:51 10b.

Kámo, paráda, a ty zlatý ráfky moooc sedí!!!
Užívej svezení

Hofix
Hofix napsal 30.03.20 v 22:12 10b.

Trumen28
Trumen28 napsal 30.03.20 v 21:10 10b.

Mezel

Více komentářůrenocar_duben
Objednat reklamu
TOPlist