journeyman_brezen

Honda Super Cub C125 (2019)

Vlastník Lyer
Vloženo 25.3.2020
Aktualizováno 28.3.2020

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 14 záznamů

Lyer napsal 29.03.20 v 18:55

Neradostných kilometrů?
Monkey je taky prča, ale do provozu bych se s tím bál.
Když budeš chtít zchladit hlavu, tak tu mám navíc žebrované víčko od ventilů, dej vědět.

Nohajz
Nohajz napsal 29.03.20 v 18:47

Gratuluji, jsem obdivovatel těchto strojů, sám sem majitelem nové Hondy Monkey 125, přeju hodně neradostných kilometrů

Hunyady
Hunyady napsal 28.03.20 v 20:19 10b.

Pěkná a netradiční "motorka". Ať Ti dělá jen radost .

Lyer napsal 28.03.20 v 03:02

Prodejnost u nás v ČR bude malá je přeci jenom dražší než ostatní skútry ale ta cena odpovídá za to co dostaneš. Ve světě ale frčí třeba v Anglii je to teď hit a Asie na tom bude úplně jinak. Mně se podařilo ji získat za dobrý peníze byla v akci. A v techničáku je teď zapsaná správná kategorie, takže stačí řidičák B.

Vencanator
Vencanator napsal 27.03.20 v 22:08 10b.

Moc pěkná motorka/skůtr, jen by jí ještě více slušela tak o 10 tisíc nižší cena. Jen tak mimochodem by mě zajímala prodejnost tohoto nového modelu, nemyslím si, že by to byl zase takový prodejní hit jak v minulosti. Sám jsem po ní pokukoval, nejvíce mě pak pobavila moje snaha přesvědčit české zastoupení Hondy, že na ni stačí řidičák skupiny B, s čímž oni sami dlouho nesouhlasili. Každopádně ať dobře a hlavně dlouho slouží!

Lyer napsal 27.03.20 v 12:15

OK v pohodě, když já ty Číňany nemusím zvlášť v doplňcích. Motorky rád upravuji exkluzivními doplňky ale auta ne tam mám rád originální stav...

Výska
Výska napsal 27.03.20 v 11:53

Nebylo to myšleno doslovně, spíš nadneseně, je jasné, že to stojí koruny. Hlavní je, že se to líbí tobě a tak je to správně a tak to má být.

Lyer napsal 27.03.20 v 11:44

Aliexpresu?
No je vidět, že nejsi znalec. Je to japonské Kitaco což je něco podobného jako italská Rizoma.
Ale tak chápu, že každý má jiný vkus.

Výska
Výska napsal 27.03.20 v 11:23 10b.

Parádní stroj, opravdu povedený, minimalistický design Jenom ty červené fičury z Aliexpresu na mě působí poněkud lacině, to bych si v případě, že by stál v garáži mě, asi odpustil. No jenže nestojí a tak je to jedno.

Lyer napsal 26.03.20 v 15:00

Ano tváři se, že je to moderní stroj, ale funkčnost a jednoduchost si zachoval - opravdu mě mile překvapil svoji užitnou hodnotou.

callowsick
callowsick napsal 26.03.20 v 08:32 10b.

moc zajímavej stroj Trochu mi na něm chybí ta "skromnost" jeho pravzoru, ale beru to, že aktuální model hraje prostě už jinou roli.

Petr_TA
Petr_TA napsal 25.03.20 v 18:36 10b.

Nádherná hondička
Nevím proč ale hrozně se mi líbí

Lyer napsal 25.03.20 v 08:43

Zatím jenom po designové stránce, až se uklidní situace kolem koronaviru, pustím se do motoru

Jarda
Jarda napsal 25.03.20 v 08:19 10b.

Jo, dobre sis ji potunil. Predtim Vespa 946, ted Super Cub, jsi labuznik.

renocar_duben
Objednat reklamu