Honda Super Cub C125 (2019)

Vlastník Lyer
Vloženo 25.3.2020
Aktualizováno 18.10.2020

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 19 záznamů

mildanek72
mildanek72 napsal 27.06.21 v 06:15 10b.

mildanek72
mildanek72 napsal 27.06.21 v 06:14

Na čínách s obdobným motorem ale s daleko menším výkonem a objemem motorů (49-107ccm)jsem zatím najezdil přes 150.000 km s handicapem+vlastním nyní ještě Hondu PCX ale jezdil jsem již i na Hondě Innova 125,Wave 110,Yuki Smile 100,atd.až po MZ 250 model 1989..
Tento Super Cub 2019 jsem si nekoupil jen proto,že byl jen pro sólo ne tandem ale jek vidím od 2022 se toto změní-změnilo.
SUPER CUBu ale nikdy nepřestanu fandit a strašně se mi líbí...dávám jasných 10b. a přeji šťastné km -nejmíň 100 000 km se tento motor s přehledem dožije při solidním zacházení.Takže Kolama dolů.

Tamir
Tamir napsal 31.07.20 v 15:38 10b.

Lyer napsal 05.06.20 v 21:47

To si piš že to tu budou prodávat ve světě se už teď CTka prodávají a je to hit já ale mám tu svou zamilovanou

puffybodie
puffybodie napsal 03.06.20 v 20:32 10b.

Krásná. Přemýšlel jsem nad tím jakmile se zjistilo, že Wave 110 už nebude. Pak přišlo tohle a sedlem jen pro jednoho a cenou to zabili. Mnohem lepší by byla japonská verze Wave 110, ta je nádherná a v Evropě ani nebyla. Takové podobné stroje tam děla samozřejmě i Kawasaki, Yamaha, Suzuki, ale tady se k naší smůle nic z toho nedováží.

Koupil jsem místo toho veterána Vespu no Vespa tezka a neohrabana jsou jen ty moderni GTS, ale to se už nepovažuje za tradiční Vespu.

Budu doufat, že do Evropy dorazí tohle níže. To už bych koupil.

Lyer napsal 29.03.20 v 18:55

Neradostných kilometrů?
Monkey je taky prča, ale do provozu bych se s tím bál.
Když budeš chtít zchladit hlavu, tak tu mám navíc žebrované víčko od ventilů, dej vědět.

Nohajz
Nohajz napsal 29.03.20 v 18:47

Gratuluji, jsem obdivovatel těchto strojů, sám sem majitelem nové Hondy Monkey 125, přeju hodně neradostných kilometrů

Hunyady
Hunyady napsal 28.03.20 v 20:19 10b.

Pěkná a netradiční "motorka". Ať Ti dělá jen radost .

Lyer napsal 28.03.20 v 03:02

Prodejnost u nás v ČR bude malá je přeci jenom dražší než ostatní skútry ale ta cena odpovídá za to co dostaneš. Ve světě ale frčí třeba v Anglii je to teď hit a Asie na tom bude úplně jinak. Mně se podařilo ji získat za dobrý peníze byla v akci. A v techničáku je teď zapsaná správná kategorie, takže stačí řidičák B.

Vencanator
Vencanator napsal 27.03.20 v 22:08 10b.

Moc pěkná motorka/skůtr, jen by jí ještě více slušela tak o 10 tisíc nižší cena. Jen tak mimochodem by mě zajímala prodejnost tohoto nového modelu, nemyslím si, že by to byl zase takový prodejní hit jak v minulosti. Sám jsem po ní pokukoval, nejvíce mě pak pobavila moje snaha přesvědčit české zastoupení Hondy, že na ni stačí řidičák skupiny B, s čímž oni sami dlouho nesouhlasili. Každopádně ať dobře a hlavně dlouho slouží!

Lyer napsal 27.03.20 v 12:15

OK v pohodě, když já ty Číňany nemusím zvlášť v doplňcích. Motorky rád upravuji exkluzivními doplňky ale auta ne tam mám rád originální stav...

Výska
Výska napsal 27.03.20 v 11:53

Nebylo to myšleno doslovně, spíš nadneseně, je jasné, že to stojí koruny. Hlavní je, že se to líbí tobě a tak je to správně a tak to má být.

Lyer napsal 27.03.20 v 11:44

Aliexpresu?
No je vidět, že nejsi znalec. Je to japonské Kitaco což je něco podobného jako italská Rizoma.
Ale tak chápu, že každý má jiný vkus.

Výska
Výska napsal 27.03.20 v 11:23 10b.

Parádní stroj, opravdu povedený, minimalistický design Jenom ty červené fičury z Aliexpresu na mě působí poněkud lacině, to bych si v případě, že by stál v garáži mě, asi odpustil. No jenže nestojí a tak je to jedno.

Lyer napsal 26.03.20 v 15:00

Ano tváři se, že je to moderní stroj, ale funkčnost a jednoduchost si zachoval - opravdu mě mile překvapil svoji užitnou hodnotou.

callowsick
callowsick napsal 26.03.20 v 08:32 10b.

moc zajímavej stroj Trochu mi na něm chybí ta "skromnost" jeho pravzoru, ale beru to, že aktuální model hraje prostě už jinou roli.

Petr_TA
Petr_TA napsal 25.03.20 v 18:36 10b.

Nádherná hondička
Nevím proč ale hrozně se mi líbí

Lyer napsal 25.03.20 v 08:43

Zatím jenom po designové stránce, až se uklidní situace kolem koronaviru, pustím se do motoru

Jarda
Jarda napsal 25.03.20 v 08:19 10b.

Jo, dobre sis ji potunil. Predtim Vespa 946, ted Super Cub, jsi labuznik.