renocar_unor

Aktualizováno 22.3.2020

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

Fuckerberg
Fuckerberg napsal 03.04.20 v 01:52 10b.

Lol to je píčus, hlavně že tu máš screeny se sádrou na noze a ani mě neuvedeš jako kameramana.

Jofré
Jofré napsal 26.03.20 v 20:40 10b.

Taky jsem měl něco přes rok. Podvozek spolu s velkými koly vyžehlí všechno, brzdy zpomalují maximálně a přitom se dobře dávkují. Na rozdíl od tebe mi přišel motor hodně silný, s plynem se muselo hooodně opatrně. Vibrace jsem posunul mimo používané pásmo rychlosti na silnici změnou převodů a pak pohoda. Raději jsem to prodal, člověka to pořád lákalo předjíždět, to nemělo chybu.

Tuji
Tuji napsal 26.03.20 v 20:14 10b.

Dobrá volba

Kocour555
Kocour555 napsal 23.03.20 v 22:12 10b.

Jezdil jsem na 620, předchůdce 640,a u ní byl motor naopak hodně jemnej, snadno se dávkoval. To bylo nejlepší 600 ccm enduro na kterým jsem jel.

storeman
storeman napsal 23.03.20 v 21:53 8b.

Také jsou příznivcem KTM LC4, a to až takový, že mám již druhou!
Sice se říká: Nevstoupíš 2x do …, ale tuto jsou objevil náhodou a je v pěkném stavu, tak jsem nemohl odolat. ...až na tu barvu Ta žluté mim moc nesedí hlavně kvůli tomu, že je moc nápadná. A já ji mám obutou do krosových drapáků a budu jí používat hlavně mimo asfalt.
Ta tvoje je hezčí a hlavně novější.
Dávám...na deset bodů to není, za ty méně kvalitní fotky

MartinXL650V
MartinXL650V napsal 22.03.20 v 15:41 7b.

Pěkná a pravdivá recenze Já se kdysi zamiloval do její LC4 SM verze, na den si jí půjčil a bylo po lásce. Rejd se kterým je problém se otočit na ulici, umlácený vibrující motor, tady na m.cz se tomu říká "charakter" (trpící mimochodem na poruchy vršku, volnoběžky a kdoví čeho ještě) a naprosto luxusní podvozek... to jsou dojmy, keré si z toho dne pamatuju. Není to stroj pro každého ale třeba ti nakonec sedne.