Yamaha XJ 700 custom (1986)

Vlastník alf.pipa
Vloženo 19.3.2020
Aktualizováno 11.5.2020

Chtěl jsem něco co běžně nepotkám na silnici.Kdo mě zná ví že bych si nic normálního nekoupil a už vůbec ne nic nového :D

První dojmy - Koupeno jako nepojízdné v celkem ošuntělém stavu.Jinak je to vlastně virago s 4v motorem z xj.Na posez mi přijde taková malinká. Určitě budu časem měnit řidítka.

Motorku bych doporučil pro - Ať už si ji nikdo nekupuje už nás je po republice moc :D

Doplňky na motorce - Koupeno s Plexi štítem, brašnami, nějakým samodomo tuning výfukem, padáky origo Yamaha.Co mě překvapilo byla zásuvka

Chtěl jsem něco na zábavu a původní záměr bylo něco na stavbu 4v scrambler. Ještě ráno jsem chtěl jet pro něco jiného,ale zas zahlodal ten červík mít něco co jen tak na silnici nepotkám a to tenhle stroj beze zbytku splňuje.4v scrambler musí ale počkat na jinou motku z tohoto to stavět nebudu.Jinak je to nádherný kus železa kterému dominuje motor.
Po prvotním seznámení probíhá ta "nudná" činnost oživení palivové soustavy a nějaká ta základní údržba po x letech.Motor naskočil a zní nádherně.Zatim ji poznávám spíš s dratakem a leštící pastou Proběhla údržba chromových věcí,rozlestuji hliníkové díly , protože byli hodně sežrány,brzdy potřebovali pouze vyčistit.Ted probíhá fáze je tenhle šroubek jsem ještě sundanej neměl :D.

ladaindi
ladaindi napsal 17.12.20 v 14:17

Zdar taky mam MAXIMA 750 X .Spoustu veci na tyhle mašiny ma Honza Moravčik MOTOBOARDEL CHomutov .Manual bohuzel nemam ale mam manika co delal v YAMAZE a stara se mi o motorku a dal do cajku uplne vsecko jinak dily se daj sehnat, třeba opravna sada na 4karburatory me vyšla z Japonska na 48 dolaru .Motorka je to paradni ,stara Japonska kovadlina mam ji 6 let a super stroj .Tak at ti slouži a kolama dolu

alf.pipa
alf.pipa napsal 12.12.20 v 21:34

Po cca 4000 km mohu říct , že je to dragster.Jede,ale nevrzdi.Veteran každým coulem Chtěl jsem přestavit,ale je mi to líto .Motorka co má koule.

alf.pipa
alf.pipa napsal 08.04.20 v 08:23

Zdravím manuál v češtině n nemám a moc nevěřím, že by si s ním někdo dal práci.Takze jsem na tom jako vy a mám pouze v angl.Kazdopadne budu rád za info kde co sehnat.Treba máte nějaké dobré typy

LeošHurtik
LeošHurtik napsal 08.04.20 v 00:30 10b.

zdravim nahodou manual v cestine nemate nebo nevi někdo kde stahnout?Jsem tez majitelem

p.epanica
p.epanica napsal 20.03.20 v 13:14 10b.

...