journeyman_brezen

Yamaha XJ 700 custom (1986)

Vlastník alf.pipa
Vloženo 19.3.2020
Aktualizováno 19.3.2020

Chtěl jsem něco co běžně nepotkám na silnici.Kdo mě zná ví že bych si nic normálního nekoupil a už vůbec ne nic nového :D

První dojmy - Koupeno jako nepojízdné v celkem ošuntělém stavu.Jinak je to vlastně virago s 4v motorem z xj.Na posez mi přijde taková malinká. Určitě budu časem měnit řidítka.

Motorku bych doporučil pro - Ať už si ji nikdo nekupuje už nás je po republice moc :D

Doplňky na motorce - Koupeno s Plexi štítem, brašnami, nějakým samodomo tuning výfukem, padáky origo Yamaha.Co mě překvapilo byla zásuvka

Chtěl jsem něco na zábavu a původní záměr bylo něco na stavbu 4v scrambler. Ještě ráno jsem chtěl jet pro něco jiného,ale zas zahlodal ten červík mít něco co jen tak na silnici nepotkám a to tenhle stroj beze zbytku splňuje.4v scrambler musí ale počkat na jinou motku z tohoto to stavět nebudu.Jinak je to nádherný kus železa kterému dominuje motor.
Po prvotním seznámení probíhá ta "nudná" činnost oživení palivové soustavy a nějaká ta základní údržba po x letech.Motor naskočil a zní nádherně.Zatim ji poznávám spíš s dratakem a leštící pastou Proběhla údržba chromových věcí,rozlestuji hliníkové díly , protože byli hodně sežrány,brzdy potřebovali pouze vyčistit.Ted probíhá fáze je tenhle šroubek jsem ještě sundanej neměl :D.

p.epanica
p.epanica napsal 20.03.20 v 13:14 10b.

...

Čadil
Čadil napsal 20.03.20 v 10:39 10b.

renocar_duben
Objednat reklamu