KTM 790 Adventure R (2020)

Vlastník Jogurtos
Vloženo 17.3.2020
Aktualizováno 17.3.2020

Poněvadž jsem postupně šel ve vývoji a stylu ježdění a přestalo mě bavit jezdit po silnici tak jsem se začal pokukovat po enduru, které by bylo ideální jak na cesty tak hlavně do terénu. Přemýšlel jsem nad 1290, ale co se týče ovladatelnosti v terénu byla

Motorka koupena od FIRMA:Flash team (Mladá Boleslav I)

První dojmy - Motorku mám cca měsíc a najeto 1000 km ... zatím zajíždím tudíž jsem ještě neměl možnost vyzkoušet motorku v plném nastavení. Musím ale uznat, že zatím je motorka nad očekávání. Musím uznat, že toto se KTM opravdu povedlo na výbornou.

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že mtorka je ideální jak pro začátečníky tak i pokročilejší a i velmi náročné motorkáře, neboť je opravdu udělána tak, že se s ní dá dělat snad všechno .

Doplňky na motorce - Dával jsem na moto mnoho doplňků od Touratechu jako kufry, padáky, rozšířené stupačky, vystužené blástry, atd.

Jak už jsem psal výše motorku jsem bral z důvodu lehčí ovladatelnosti v terénu o proti jiným undurům, co jsou na trhu ... navíc propracování motorky je opravdu povedené. Máme s kamarády v plánu vyrážet na cesty typu Bosna, Albanie, Rumunsko atd. K tomu jsem pořizoval motorku aby se s ní lehčeji jezdily šotoliny a podobné terény. Tím, že jsem získal základ z EXC 350 tak jsem chtěl něco co bude obdobného, ale ve velkém provedení.

mendosk
mendosk napsal 25.09.22 v 17:51 8b.

Ahoj, od koho ma zadne držiaky kufrov? dik

Sete
Sete napsal 08.12.21 v 10:52 10b.

Keshi
Keshi napsal 28.06.20 v 20:15 10b.

Krásná Užívej spoustu spokojených kilometrů

Pitimier
Pitimier napsal 12.05.20 v 23:43 10b.

vypadá to na dobrou volbu

spidi.cz
spidi.cz napsal 21.03.20 v 21:00 10b.

pěknej kousek.