journeyman_brezen

Yamaha FZS 600 Fazer (1999)

Vlastník Jirrri
Vloženo 14.3.2020
Aktualizováno 22.5.2020

Je to prostě mazel, ale dokáže i kousat

První dojmy - V lednu jsem jí pořídil, a od té doby kdykoliv je alespoň trochu rozumné počasí tak naskočím a jedu... Motorka je pohodlná, a dobře ovladatelná.

Doplňky na motorce - Dominator GP1
Kufr od Givi (Vypadal velikej, ale dát do něj bundu a helmu je nadlidskej úkol
Nějakej ten držák na telefon a brašnička na sedlo spolujezdce od Qbag

Na podzim to začalo uděláním papírů na velké stroje, samozřejmě že jsem už pokukoval po nějakém tom dopravním prostředku, a bylo jasný že to bude Burgman a jak je vidět Burák to není...
Papíry jsem dělal na Fazerovi a docela se mi zalíbil, když se naskytla příležitost koupit tudle fešandu, tak jsem neváhal.
Dělat papíry na Fazerovi a jezdit na Evičce (Fejzřík dostal jméno po přítelkyni protože je to hodná holka, a jde snadno do otáček) jsou dvě rozdílné věci. To už jsem poznal, protože pro nevyježděnýho ridera je 95 kobylek až až

Budu opakovat tisíckrát napsané, když napíšu že je to hodná motorka. Už párkrát odpustila nějakou tu chybičku, a ještě jich spoustu odpustí.
Jinak nuda s ní rozhodně není, do zatáček chce sama, brzdy OK a výkonu dost. Hlavně v kombinaci s laďákem Dominator GP1 je to parádní poježdění.

Edit: Po nějaké době a po najetých 1250km bych rád řekl že už jsme s Fazerem docela "kamarádi". Jezdí se na něm vážně svižně a je pohodlný, spotřeba kolem pěti litrů a to ho moc nešetřím.

Edit 2:Máme spolu za sebou 4500Km, a nemám pocit že by mi měl chybět výkon. Sice člověk musí trochu víc řadit, ale ten řev z dominátora je prostě skvělej, takže točit, točit a zase točit...
A zatáčky? To je prostě bomba...

Mercurio
Mercurio napsal 24.04.20 v 08:03 10b.

Měl jsem jej 17 let a 122 000km. Vše bez problémů. Tak ať to tak máš i ty!

kartys
kartys napsal 06.04.20 v 19:22 9b.

Mel jsem taky o něco mladsi 2002 4 roky super bezproblemova motorka

Fena-
Fena- napsal 06.04.20 v 19:08 10b.

Nebudeš litovat
Je nádherná. Když se tyhle stroje kvalitně servisují, jsou to nesmrtelný legendy.

R8man
R8man napsal 16.03.20 v 19:07 10b.

Krasavice, tady ta barva jí sluší